e-parduotuvė

AŠ - MENTORIUS: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė (liko 11 vietų)

Spalio 6 d. 9.00 - 7 d. 12.15 val.


Zoom.us

85

Registruotis

Mentorystė (dar kitaip - patirties dalinimasis) vyksta kiekvienu einamuoju momentu: su šeima, draugais, kolegomis, kitais aplinkiniais. Tačiau kodėl vieni pokalbiai lieka greitai pamiršti, o kiti tampa transformaciniais - įkvepiančiais, ugdančiais, nukreipiančiais ir stipriai motyvuojančiais? Po šio mokymo turėsite ne tik konkretų atsakymą, bet taip pat ir įgūdžių bazę, kuri padės dar stipriau įkvėpti, nukreipti ir ugdyti tuos, kurie Jums svarbūs.

 

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Dar iki mokymo dalyviai reflektuoja apie didžiausius jų profesinius iššūkius, sukūrusius daugiausiai vertės jų karjerose - “stories worth sharing”!
  • Viso mokymo metu dalyviai pildo Mentoriaus profilį, kuris tampa asmeninės motyvacijos, profesinės patirties ir lūkesčių sau ir kitam gidu, padedančiu efektyvinti mentorystės procesą nepriklausomai nuo to, kur jis vyksta.
  • Praktinių užduočių metu dalyviai interaktyviai, žaismingai ir įtraukiančiai treniruoja 4 pagrindines Mentoriaus ir įkvepiančio lyderio kompetencijas: aktyvaus klausymosi, klausinėjimo, istorijų pasakojimo ir grįžtamojo ryšio.
  • Šio mokymo metu dalyviai suvokia savo patirties dalinimosi svarbą, o praktinių užduočių metu - istorijų grožį ir jėgą.
  • Dalyviai susipažįsta su labai konkrečia ir nesunkiai įsimenama istorijų pasakojimo struktūra, kurią pradeda taikyti dar mokymo metu.
  • Mokymo pabaigoje kiekvienas išeina bent su 1 istorija, “ready made” kitų įkvėpimui bei ugdymui.
  • Mokymo metu praktikuojamas atvirumas ir kito priėmimas, o įgarsintos dalyvių istorijos stiprina kolektyvą.
  • Istorijų pasakojimo struktūra, kurią pristato ir perduoda Saulius, yra universali naudoti skirtingiems tikslams pasiekti - ugdyti, komunikuoti apie vidinę organizacijos kultūrą, įtikėti ateities vizija, įgalinti kitus, etc.
  • Mokymas yra kupinas geros nuotaikos, naujų atradimų, įkvėpimo iš kitų mokymo dalyvių bei konkrečių patarimų per istorijas, kurios motyvuoja ir ugdo.
  • Po mokymo idialogue bendruomenės Mentoriams ant profilių nuotraukų pakabinamas ženkliukas, komunikuojantis apie sėkmingai užbaigtą temą.

 

KAS VEDA MOKYMĄ?

Saulius Alksnis (idialogue ceo & founder) yra karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, kuris padeda ir įkvepia organizacijas auginti ir motyvuoti vidinius darbuotojus diegiant mentorystės programas bei konsultuojant vidinės karjeros klausimais, taip realizuojant darbuotojų potencialą ir ugdant jų lyderystę.

Konsultantas yra nepailstantis praktikas ir nuolatinis prasmės ieškotojas: sėkmingai vysto karjeros mentorystės platformą “idialogue”, konsultuoja įmones bei universitetus, skaito pranešimus bei didžiuojasi stovėjęs ant TEDxISM scenos kilimo, kurio pasirodymui ruošėsi virš 50 valandų. Tapęs ISM (Lietuva) ir Maastricht (Olandija) universitetų Alumnu, tvirtus profesinius pagrindus nuklojo dirbdamas pardavimų vadybininku, pardavimų vadovu ir konsultantu vienoje iš lyderiaujančių mokymų ir konsultacijų įmonių Lietuvoje “TMD Partners”. On top, Saulius tiki ir pasitikti koučingo filosofija, tad sėkmingai sertifikavosi Baltijos koučingo centre - ten suformuotus įgūdžius sėkmingai naudoja darbe su klientais.

 

TIMELINE.

Spalio 6 d. 9.00 - 12.15 val.
Spalio 7 d. 9.00 - 12.15 val.

 

VIETA.

Zoom platforma.

 

INVESTICIJA.

85 EUR už 8 akad. val. mokymą
70 EUR idialogue rėmėjams (informuokite dėl sąskaitos išrašymo)

 

Sulaukus apmokėjimo, likus kelioms dienoms atsiųsime nuorodą prisijungimui prie Zoom.us platformos, per kurią vyks mokymas.

AŠ - MENTORIUS: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė (liko 11 vietų)

Spalio 6 d. 9.00 - 7 d. 12.15 val.


Zoom.us

85

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!