e-parduotuvė

Asmeninis įvaizdis socialiniuose tinkluose

24/7


Online

9

Registruotis

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

 

Ieškaisi darbo? Nori gauti paaukštinimą? Galvoji pradėti verslą, bet neturi tinkamų ryšių? Naudojiesi socialiniais tinklais, bet nežinai ką su jais veikti? Mes dažnai girdime apie socialinėje Medijoje tykančius pavojus, taip pat esame pripratę prie nusistovėjusių socialinės Medijos naudojimo stereotipų, kurie, sparčiai keičiantis darbo ir verslo rinkai, ima mus klaidinti. Tad kurdami turinį ir bendraudami „online“ kartais pridarome daugiau bėdos nei naudos. Socialinė Medija gali būti tiek galimybė, tiek ir įrankis, padedantis judėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame kelyje.

 

Mokymo tikslas – naudojant penkis paprastus žingsnius suplanuoti asmeninio įvaizdžio komunikaciją, strategiją ir turinį socialiniuose tinkluose.

 

Mokymo metu aptariama:

  • Asmeninis įvaizdis kasdienybėje – neišnaudotos galimybės.
  • Nuo ko pradėti ir kaip kurti savo istoriją?
  • Turinio kūrimas. Ką sako jūsų profiliai apie jus (Facebook / LinkedIn / Instagram)?
  • Ryšių kūrimas „online” – trūkumai ir privalumai.

 

Apie lektorę. Lina Petravičiūtė - komunikacijos ekspertė, kuri vos prieš kelerius metus išvyko į Šveicarijos kalnus naujam savęs atradimui, kur teko viską pradėti nuo nulio - mokytis kalbos, megzti kontaktus, ieškoti darbų, net kurti nuosavą verslą. Lina sako, kad startuoti niekada nevėlu, tereikia suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, gebėti jas kontroliuoti, ir visų svarbiausia - neignoruoti. Ekspertės stiprioji pusė visada buvo komunikacija socialiniuose tinkluose bei asmeninio įvaizdžio formavimas. Tai puikūs įrankiai, kurie padėjo augti ne tik Lietuvoje, bet ir Šveicarijoje.

 

Mokymo trukmė. 1 val. 28 min.

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

Asmeninis įvaizdis socialiniuose tinkluose

24/7


Online

9

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!