e-parduotuvė

Kaip EQ padeda suklestėti pokyčių laikais?

24/7


Online

5

Registruotis

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

 

Šiuolaikinė mūsų darbo ir gyvenimo realybė yra užpildyta niekada nesibaigiančiais ir vis greitėjančiais pasikeitimais, kurių neįmanoma išvengti. Keičiasi technologijos, darbo procesai, įmonių savininkai, organizacijų prioritetai, pagaliau - visa ekonominė aplinka ir įstatymai. Pokyčiai suteikia kasdienybės rutinai spalvų ir gyvybės, tačiau kartais paverčia mūsų gyvenimą bangų mėtomu laiveliu, mes prarandame tvirtą pagrindą po kojomis. Norėdami šiuo keliu eiti, turėtume įvaldyti emocinės kompetencijos (EQ) įgūdžius - savęs pažinimo ir valdymo, kitų žmonių supratimo ir santykių kūrimo.

 

Mokymas skirtas keliantiems klausimus:

  • Kaip išlaikyti ramybę ir konstruktyvumą, dalyvaujant dideliuose pokyčiuose ar sukantis nuolatinėje kaitoje?
  • Kaip pakeisti nekonstruktyvias savo reakcijas į pokyčius, suprasti neigiamų emocijų priežastis ir susidraugauti su besikeičiančia aplinka?

 

Dalyviai, peržiūrėję šį mokymą, susipažins su trimis svarbiausiais žingsniais:

  • Pirmasis žingsnis – kaip įsisąmoninti savo reakcijas į pokyčius.
  • Antrasis – kaip suprasti, kiek šios reakcijos yra konstruktyvios.
  • Trečiasis - pasirinkti tokias reakcijas, kurios padėtų su mažiausiais nuostoliais judėti per pasikeitimus.

 

Apie lektorių. Darius Pietaris - vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, bene labiausiai patyręs asmeninio tobulėjimo, pardavimo ir derybų srities konsultantas Lietuvoje, savo patirtimi bei kompetencija padėjęs tūkstančiams vadovų bei organizacijų pasiekti geresnių veiklos rezultatų. Darius konsultuoja aukščiausio lygio vadovų komandas ir sprendimų priėmėjus, padeda organizacijų lyderiams rasti būtiną darbo ir gyvenimo balansą, nukreipti turimus resursus teisinga linkme bei būti sėkmingais įvairiose situacijose.

 

Mokymo trukmė. 1 val. 25 min.

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

Kaip EQ padeda suklestėti pokyčių laikais?

24/7


Online

5

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!