e-parduotuvė

Karjera - aš ją arba niekas už mane

18.00 - 22.00 val.


Vilnius, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

35

Registruotis

Darbinė sesija yra skirta profesinės patirties jau turintiems žmonėms (ne daugiau 15 dalyvių), kurie:

  • nori karjerą kontroliuoti, o ne būti jos kontroliuojami;
  • siekia profesinės sėkmės, bet nėra tikri nuo ko ji priklauso;
  • nori nusibrėžti viziją ir kryptingai jos siekti;
  • ieško įkvėpimo ir motyvacijos veikti.

 

Intensyvios 4 val. trukmės darbinės sesijos metu Saulius padės išsigryninti karjeros sąvoką ir sėkmės apibrėžimą, o taip pat būdus jai pasiekti. Susipažinę su SWOT metodika, dalyviai išsigrynins savo stipriąsias bei tobulintinas vietas, o taip pat atpažins aplinkui esančias galimybes ir grėsmes. Antroje darbinės sesijos pusėje dalyviai įsivardins vizijas, o su SMART įrankio pagalba - tarpinius tikslus jai pasiekti.


Sesija iki pat viršaus pripildyta asmeniniais sėkmių ir nesėkmių pavyzdžiais, įžvalgomis ir pastebėjimais, idėjomis ir motyvuojančiais stūmiais veikimui, o ne niūriam laukimui.

 

Dovana - individuali 30 min. trukmės online konsultacija vizijos validavimui ir tarpinių žingsnių išsigryninimui.

 

Apie lektorių. Saulius Alksnis yra karjeros mentorystės platformos “idialogue” įkūrėjas ir vystytojas, nepriklausomas ugdymo konsultantas ir galimybių kūrėjas, ISM (Lietuva) bei Maastricht (Nyderlandai) universitetų Alumnas, tačiau svarbiausia - nuo kitų žmonių augimo priklausomas ugdymo entuziastas.

Kiek aš save prisimenu, visą laiką buvau (na, šiaip vis dar esu) priklausomas nuo tobulėjimo - pradedant krepšinio aikštele, tęsiant asmenybės tobulinimu, užbaigiant profesionalumu ekspertinėse srityse. Best-seller knygos, populiariausi seminarai, TED pranešimai ir kiti viešai prieinami augimo receptai buvo mano kasdienybė siekiant karjeros olimpo. Visgi šiandien garsiai galvoju, kad yra ženkliai efektyvesnių būdų augti ir tobulėti.

Karjera - aš ją arba niekas už mane

18.00 - 22.00 val.


Vilnius, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

35

Registruotis