e-parduotuvė

Karjeros koučingo sesija + nemokama karjeros konsultacija

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


50

Registruotis

Kam yra skirta paslauga?

 • Norintiems efektyvesnės karjeros. Kodėl vieni karjeros laiptais kopia greičiau nei kiti? Žinios, kompetencija, motyvacija, pašaukimas, vadovų pasitikėjimas, deramas „culture fit“ – tik maža dalis priežasčių. Pamėginkime suprasti veiksnius, kurie Tau kiša koją, o kurie gali padėti. 
 • Norintiems pakeisti karjeros kryptį. Nesvarbu, kokio Tu amžiaus – persikvalifikuoti niekada nėra vėlu. Jeigu noro ir užsidegimo pakanka, belieka pažinti savo ribojančias nuostatas, susikurti realistišką veiksmų planą ir žengti pirmuosius žingsnius.
 • Norintiems įžengti į darbo rinką. Pačioje pradžioje neretai lydi entuziazmas ir nekantrumas, tačiau greta jų – ir abejonės bei nežinomybės baimė. Visus kylančius jausmus svarbu pažinti ir suprasti, kad karjeros kryptį pasirinktum deramai.

 

Ar bus namų darbai?

 • Svarbiausias „namų darbas“ – tai apmąstyti sesijų metu (ar tarp sesijų) kilusias įžvalgas bei imtis užsibrėžtų veiksmų. 
 • Jeigu po kiekvienos sesijos užsirašysi kilusias įžvalgas (pvz., supratai, kad nori pradėti programuoti) ir paieškosi būdų, kaip jas įdarbinti (pvz., pasidomėsi programavimo kursais), nepajusi, kaip namų darbai pavirs rezultatais.
 • Labai tikėtina, kad po sesijų nesinorės imtis namų darbų. Pavyzdžiui, atrodys, kad vis pristinga laiko, kai iš tiesų stinga idėjų, drąsos, noro ar valios pastangų. Apie tai svarbu nuoširdžiai ir atvirai kalbėti sesijų metu. 
 • Visa kita, pavyzdžiui, psichologiniai testai ar literatūros skaitymas, yra tik papildomos priemonės, kurios padės geriau pažinti save ir įgauti trūkstamų žinių.

 

Kas vyksta per online sesiją?

Vienos sesijos trukmė – 1 val. Sesijų metu padėsiu suprasti savo tikslus, psichologinius poreikius ir vertybes. Užduodamas mąstymą skatinančius klausimus ir dalindamasis įžvalgomis, paskatinsiu geriau išgirsti ir suprasti save bei įveikti ribojančias mintis, trukdančias savarankiškai siekti užsibrėžtų tikslų.

Kadangi sesijų metu kalbėsime apie Tau rūpinčius dalykus, natūralu, kad kils įvairių jausmų: nuo liūdesio ir sumaišties iki džiugesio ir ryžto. Jausmai yra viena stipriausių varomųjų (arba stabdančių jėgų), kurios neretai negirdime arba nemokame išgirsti. Tad pokalbis apie jausmus yra neatsiejama proceso dalis.

Kartais pokalbį praturtinsime kitomis savęs pažinimo formomis. Todėl, gavęs Tavo sutikimą, paprašysiu ką nors užsirašyti, įsivaizduoti norimą situaciją arba sudalyvauti simuliacijoje (pvz., įsijausti į kito žmogaus perspektyvą). 

Įdomiausia koučingo dalis – netikėti atradimai: niekada negali žinoti, ką naujo suprasi apie save bei kitus!

 

Kas įeina į paketą?

 • 30 min. įvadinė sesija, skirta susipažinti ir aptarti karjeros koučingo tikslus
 • 60 min. karjeros koučingo sesija, skirta geriau pažinti save ir susidėlioti realistišką veiksmų planą
 • 60 min. karjeros konsultacija, skirta atsakyti į rūpimus klausimus apie darbo paiešką, keitimą, persikvalifikavimą ir pan.
 • Nuorodos į rekomenduojamą literatūrą (pvz., knygas, filmus, straipsnius ir kt.)

 

Koks yra siekiamas sesijos rezultatas?

Geriausias rezultatas – kai klientai patiki, jog yra savo gyvenimo šeimininkai ir imasi siekti savo užsibrėžtų karjeros tikslų. Ar to įmanoma pasiekti per kelias sesijas? Vargu. 

Ką tikrai pažadu – padėsiu suprasti savo stipriąsias puses (pvz., talentus, potencialą, vertingas patirtis) ir ribojančias nuostatas. Tai turėtų „atrišti“ Tavo psichologinius resursus (pvz., kruopštumą, kūrybiškumą ar smalsumą) ir suteikti daugiau ryžto imtis pageidaujamų veiksmų.

Taip pat padėsiu susikurti realistišką veiksmų planą, kuris pagelbės sąmoningai ir organizuotai siekti norimo tikslo. 

Žinoma, jeigu šalia to sugebėsi pasisemti vertingos informacijos Tau rūpinčiais klausimais, noriu tikėti, kad įžvelgsi tik dar daugiau vertės.

 

Kas veda sesiją?

Esu IT atrankų konsultantas ir karjeros koučingo specialistas. Personalo valdymo srityje dirbu daugiau nei 5 metus. Seniau esu dirbęs tyrėju, mokytoju, vertėju, tekstų autoriumi, vadovu. Turiu du bakalauro laipsnius: anglų ir vokiečių filologijos (VDU) bei psichologijos (MRU). Toliau studijuoju pozityviosios ir koučingo psichologijos magistrą Londone (UEL). Laisvalaikiu rašau, skaitau ir šoku. 

Daugiau informacijos apie mane gali rasti, apsilankęs mano Facebook arba LinkedIn paskyroje bei asmeninėje svetainėje coach.lt.

 

Įsigijus šią konsultaciją, vienos darbo dienos bėgyje Jus pasieks bendras laiškas su konsultantu.

Karjeros koučingo sesija + nemokama karjeros konsultacija

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


50

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!