e-parduotuvė

LinkedIn profilio paruošimas

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


80

Registruotis

KAM SKIRTA PASLAUGA?

Profesionalus LinkedIn profilis šiandien yra būtinas kiekvienam, kuris siekia sėkmingos karjeros ir / ar profesinės veiklos. LinkedIn – puiki erdvė formuoti savo asmeninį įvaizdį, plėsti savo kontaktų ratą ir taip padidinti galimybes klestėti savo profesinėje veikloje bei didinti savo įtakos zoną. 

 

KAS VYKSTA PER KONSULTACIJĄ?

  • Visą informaciją, kas turi būti gerame LinkedIn profilyje.
  • Komentarus, ką reikia keisti Jūsų LinkedIn profilyje ir kaip tai padaryti.
  • Paprastus metodus, kurių dėka lengvai pasiruošite profilio turinį.
  • Aiškias gaires, kaip pasiruošti patrauklų savo aprašymą.
  • Informaciją apie LinkedIn funkcionalumus ir kaip juos taikyti, kad būtumėte pastebėti.
  • Giedrės palaikymą ir korekcijas LinkedIn profilio koregavimo / funkcionalumų taikymo metu.

 

LinkedIn turinio Giedrė nerašo, tačiau detaliai įvardina kiekvieną dalyką, kurį reikia koreguoti. Po susitikimo LinkedIn korekcijos vyksta nuotoliniu būdu (kaip pvz., Jūs atsiunčiate po konsultacijos pakoreguotą LinkedIn, Giedrė jį sukomentuoja, Jūs vėl pakoreguojate, Giedrė vėl sukomentuoja – taip iki tol, kol atsiras abi puses tenkinantis variantas).

 

KAS ĮEINA Į PASLAUGOS PAKETĄ?

  • 1,5 val. trukmės konsultacija.
  • Nuotolinis bendravimas rengiant LinkedIn tiek laiko, kiek reikia.

 

KAS VEDA KONSULTACIJĄ?

Giedrė Vaitiekunaitė yra personalo valdymo profesionalė, daugiau nei dešimt metų patirtį kaupusi skirtingo verslo sektorių įmonėse. Prieš daugiau nei metus išėjusi iš samdomo darbo, save realizuoja dviejose profesinėse srityse. Viena jų - Tikslas: naujas darbas erdvėje, kur veda mokymus ir teikia individualias konsultacijas žmonėms, kurie nori pokyčių profesinėje srityje. Kita - ji yra unikalių personalo valdymo sprendimų verslui sumanytoja ir kūrėja www.hrhintonline.lt erdvėje.

“Savo konsultacijose ir mokymuose dalinuosi patarimais, pavyzdžiais iš realybės, o ne remdamasi teorinėmis žiniomis. Puikiai išmanau verslo procesus, esu kūrusi, pertrvarkiusi ir įdiegusi personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose. Per visą savo darbinę karjerą pravedžiau tūkstančius atrankų ir karjeros konsultacijų pokalbių ir priėmiau į darbą arba inicijavau pareigų keitimą šimtams žmonių į skirtingas pozicijas - nuo nekvalifikuotų darbininkų, administracijos asistentų iki aukščiausio lygio vadovų. Taigi puikiai žinau įmonių savininkų, direktorių, skyrių vadovų lūkesčius geidžiamiems darbuotojams. Atpažįstu skirtingų tipažų žmones: kurie lengvai gauna darbus ir save realizuoja, bei tuos, kuriems sunkiau sekasi, taigi suvokiu juos ribojančius veiksnius ir galiu padėti juos paleisti. O be to, pati visą gyvenimą siekiau veikti tai, kas man patinka ir tuo pačiu norėjau būti rezultatyvi, naudinga bei nuolatos augti ir vystytis. Kad tai turėčiau - nuolatos dalyvauju mokymuose, seminaruose, gilinuosi ir ieškau sprendimų, kaip tai padaryti lengvai, man priimtina forma ir mėgaujantis procesu."

LinkedIn profilio paruošimas

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


80

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!