e-parduotuvė

Neišnaudotos karjeros galimybės

24/7


Emotika programėlė (app)

49.99

Registruotis

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Emotika programėlės (app), kurioje ir patalpintas šis modulis.

 

Nuotolinis mokymų modulis, kuris motyvuoja siekti daugiau ir veikti kryptingiau. Jo metu gausite visus būtinus įrankius tam, kad proaktyviai valdytumėte savo profesinę kelionę ir pasiektumėte tikslus, apie kuriuos patyliukais svajojote. Nusprendus įsigyti šį modulį, palinkėsime malonaus skrydžio, o taip pat atsidavimo ir energijos veikti, nes praktinius veiksmus darysite tik dėl savęs ir savo sėkmės. Pradedame?

 

 

KAM SKIRTA IR KODĖL?

  • Visiems dirbantiems, nes Jums labai svarbu reguliariai sustoti ir savo patirtis struktūrizuoti - kas nuveikta ir kur link augti toliau.
  • Darbo besidairantiems ar planuojantiems jį keisti, nes gausite tikslinių klausimų, į kuriuos atsakę ženkliai paprasčiau naviguosite klaidžiuose karjeros žemėlapiuose.

 

Bet jeigu be išvedžiojimų - visiems, kurie yra susirūpinę savo profesine sėkme!

 

 

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Sužinosi apie 15 elementų, kuriuos sąmoningai kontroliuodamas padidinsi karjeros sėkmės tikimybę.
  • Tau bus pristatytas įrankis, kuris padės identifikuoti stipriąsias ir tobulintinas vietas bei aplinkui esančias galimybes ir grėsmes.
  • Gausi konkrečius klausimus profesinei vizijai išgryninti.
  • Supažindintas su tikslų formulavimo įrankiu, jo pagalba gebėsi susidaryti veiksmų planą ir tobulėjimo žingsnius vizijai pasiekti.
  • Po šio mokymo išeisi su nepajudinamu tikėjimu, kad karjeros sėkmė - tik tavo paties rankose.

 

Online mokymas yra pripildytas asmeniniais sėkmių ir nesėkmių pavyzdžiais, įžvalgomis ir pastebėjimais, idėjomis ir motyvuojančiais stūmiais veikti, o ne pasyviai laukti.

 

 

KAS VEDA MOKYMĄ?

Saulius Alksnis yra "idialogue" platformos įkūrėjas, o taip pat karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, kuris padeda ir įkvepia organizacijas auginti ir motyvuoti vidinius darbuotojus, diegiant mentorystės programas bei konsultuojant vidinės karjeros klausimais, taip realizuojant darbuotojų potencialią ir ugdant jų lyderystę.

 

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Emotika programėlės (app), kurioje ir patalpintas šis modulis.

Neišnaudotos karjeros galimybės

24/7


Emotika programėlė (app)

49.99

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!