e-parduotuvė

Tikslas: naujas darbas! Nuo ko pradėti?

24/7


Online

5

Registruotis

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

 

Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas nori ir gali veikti tai, kas jam patinka. Šimtu procentų palaikau humanistinės psichologijos pradininką A. Maslow, kuris teigė, kad jei žmogus nori būti laimingas - realizuoti save jam būtina. Be to, gyvenimas niekada nebus spalvotas, nors ir turėsime pulką draugų, nuostabią šeimą, patogų namą ir pinigų iki senatvės. Taigi mylimas darbas ar kita profesinė veikla dažnam mūsų gali būti tiesiausias kelias į savirealizaciją, o tai yra - ir į LAIMĘ. - Giedrė Vaitiekūnaitė.

 

Mokymo metu sužinosite:

 

  • Kaip pasiruošti CV, kad tos 7 sekundės, kurias jis yra skaitomas, būtų lemiamos? Tik praktiniai patarimai ir aiškios rekomendacijos, kad Jūsų CV būtų reprezentuojantis Jus kaip profesionalą.
  • Kokia LinkedIn ir kitų socialinių tinklų reikšmė darbo rinkoje šiandien? Trumpi ir konkretūs patarimai LinkedIn profiliui susikurti.
  • Motyvacinis laiškas - reikalingas ar ne? Kaip jį parašyti, kad tai nebūtų atsibodusių ir iki skausmo žinomų frazių rinkinys? Praktinių užduočių metu kiekvienas pasiruošite savo motyvacinio laiško šabloną, kad lengviau patrauktumėte darbdavio dėmesį.
  • Kur ieškoti, kaip ieškoti ir kur siųsti savo gyvenimo aprašymą: darbo skelbimų portalai ir jų skirtumai, atrankų agentūrų nauda, įmonių internetiniai puslapiai, kiti interneto kanalai. Po mokymų aiškiai suprasite, kur talpinti savo CV, kam siųsti, o kur net negaišti laiko.
  • Kaip pasiruošti darbo pokalbiui? Kokie 3 pagrindiniai elementai yra lemiami, kad ryžto ir pasitikėjimo savimi būtų daugiau, o sėkmė - ranka pasiekiama?
  • Kaip elgtis pokalbio metu ir ko šiukštu vengti? Kalbėsime, diskutuosime, praktikuosimės ir dalinsimės grįžtamuoju ryšiu, kuris padės daugiau pasitikėti savimi ir ryžtingai siekti to, ko norite.
  • Kaip likti motyvuotam ieškant darbo? Svajonės tikrai pildosi, bet kartais reikia palaukti. Taigi kaip nenukabinti nosies po pirmos nesėkmės?

 

Apie lektorę. Giedrė Vaitiekunaitė yra personalo valdymo profesionalė, daugiau nei dešimt metų patirtį kaupusi skirtingo verslo sektorių įmonėse. Prieš daugiau nei metus išėjusi iš samdomo darbo, save realizuoja dviejose profesinėse srityse. Viena jų - Tikslas: naujas darbas erdvėje, kur veda mokymus ir teikia individualias konsultacijas žmonėms, kurie nori pokyčių profesinėje srityje. Kita - ji yra unikalių personalo valdymo sprendimų verslui sumanytoja ir kūrėja www.hrhintonline.lt erdvėje.

 

Savo mokymuose dalinuosi patarimais, pavyzdžiais iš realybės, o ne remdamasi teorinėmis žiniomis. Puikiai išmanau verslo procesus, esu kūrusi, pertrvarkiusi ir įdiegusi personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose. Per visą savo darbinę karjerą pravedžiau tūkstančius atrankų ir karjeros konsultacijų pokalbių ir priėmiau į darbą arba inicijavau pareigų keitimą šimtams žmonių į skirtingas pozicijas - nuo nekvalifikuotų darbininkų, administracijos asistentų iki aukščiausio lygio vadovų. Taigi puikiai žinau įmonių savininkų, direktorių, skyrių vadovų lūkesčius geidžiamiems darbuotojams. Atpažįstu skirtingų tipažų žmones: kurie lengvai gauna darbus ir save realizuoja, bei tuos, kuriems sunkiau sekasi, taigi suvokiu juos ribojančius veiksnius ir galiu padėti juos paleisti. O be to, pati visą gyvenimą siekiau veikti tai, kas man patinka ir tuo pačiu norėjau būti rezultatyvi, naudinga bei nuolatos augti ir vystytis. Kad tai turėčiau - nuolatos dalyvauju mokymuose, seminaruose, gilinuosi ir ieškau sprendimų, kaip tai padaryti lengvai, man priimtina forma ir mėgaujantis procesu.

 

Mokymo trukmė. 1 val. 28 min.

Įsigiję šį mokymą, dviejų darbo dienų bėgyje gausite prisijungimą prie Egu.lt platformos, kurioje ir patalpintas šis įrašas.

Tikslas: naujas darbas! Nuo ko pradėti?

24/7


Online

5

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!