e-parduotuvė

Asociatyvinės metaforinės kortelės „KARJERA“

Produkto atsiuntimo informacija suderinama individualiai el. paštu


40

Registruotis

Kam yra skirtas produktas?

Tai kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais karjeros tematika. Kortelės naudojamos kaip papildoma priemonė, leidžianti atrasti daugiau aiškumo ir resursų žmogaus užklausoje dėl jo karjeros kelio. 

 

Asociatyvinės mataforinės kortelės „Karjera“ suteikia galimybę saugiai ir giliai tyrinėti savo vidinį pasaulį, labiau suprasti save ir surasti daugiau alternatyvų, sprendžiant įvairius karjeros kelio klausimus.

 

Kortelės tinka asmenims, kurie domisi saviugda, savirealizacija, pradedantiems savo naują veiklą ar galvojantiems apie jos pokyčius, ieškantiems atsakymų į klausimus: kaip susikurti savo svajonių karjerą, kaip ryžtis pokyčiams, turintiems abejonių dėl savo sprendimo, ieškantiems savo pašaukimo, norintiems save geriausiai realizuoti, ieškantiems sprendimų, kaip suderinti asmeninį gyvenimą ir karjerą, kaip išvengti perdegimo ir aukšto streso lygio savo karjeros kelyje ir pan.

 

Taip pat kortelės yra funkcionali darbo priemonė karjeros ir koučingo specialistams, psichologams, kurie dirba su žmonėmis (tiek individualiai, tiek grupėse ar mokyklose). 

 

Kaip dirbama su produktu?

  • Jei dirbate individualiai, suformuluokite sau klausimą, jei porose – klientas suformuluoja klausimą, su kuriuo nori dirbti.
  • Suformulavę klausimą, ištraukite vieną kortelę su nuotrauka ir vieną su žodžiais.
  • Išsitraukę korteles, įdėmiai jas peržiūrėkite ir atsakykite į išsikeltus klausimus. Kylančios mintys gali padėti generuoti ir kitas mintis ar kitus klausimus, tad leiskite sau būti jų vedami, nes visi atsakymai yra mūsų viduje.

Kas įeina į produkto paketą?

Produktą sudaro: 80 kortelių (40 kortelių su nuotraukomis ir 40 kortelių su klausimais), naudojimosi instrukcija ir dėžutė.

Kas yra produkto autorius?

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybų vaikams” autorė.

 

Kamila apie save:

Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

 

Plačiau apie Kamilą:

 

Įsigijus šį produktą internetu, vienos darbo dienos bėgyje Jus pasieks laiškas su produkto atsiuntimo informacija.

Asociatyvinės metaforinės kortelės „KARJERA“

Produkto atsiuntimo informacija suderinama individualiai el. paštu


40

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!