e-parduotuvė

Karjeros kelio pradžia ar posūkis: pažink save!

Produkto atsiuntimo informacija suderinama individualiai el. paštu


5

Registruotis

Kam yra skirtas produktas?

Šis savirefleksijos ir savianalizės pratybų sąsiuvinis „Karjeros kelio pradžia ar posūkis: pažink save!“ skirtas tiek pradedantiems savo karjerą, tiek norintiems ją pakeisti (tiek sritį, tiek darbo vietą).


Taip pat šis produktas, skirtas specialistams, dirbantiems su žmonėmis, svarstantiems apie karjeros pokyčius: koučingo specialistams, psichologams, karjeros specialistams, mentoriams, HR specialistams. Tai taps puikia pagalbine priemone pokalbiui apie žmogaus karjeros kelią.

 

Kaip dirbama su produktu?

Ši medžiaga paruošta tam, kad žmogus savianalizės ir savirefleksijos būdu galėtų savyje surasti atsakymus, kurie padėtų atrasti tai, kas domina, kokios yra stipriosios savybės, kokių įgūdžių dar reikia, kad savo karjeros kelyje jaustų vidinį pasitenkinimą ir džiaugsmą, užsiimant mėgstamą veiklą. Tik aktyvus šių užrašų pildymas, gali priartinti prie norimo pokyčio, o tik perskaitymas, deja, nelabai padės.

Taip pat ši medžiaga gali būti naudojama specialistų pokalbių metu arba skiriant „namų darbus“ po konsultacijos klientui savanarankiškam darbui tarp susitikimų, kad žmogus turėtų daugiau laiko ir galimybių pasigilinti į save.

 

Kas įeina į paslaugos paketą?

Produktą sudaro pratybų sąsiuvinis, kuriame yra pateikti klausimai, skirti savianalizei ir geresniam išsigryninimui ko norisi savo karjeros kelyje, bei vieta užrašams, kur galite pasižymėti savo atsakymus ir laikui bėgant stebėti savo pokyčius.

 

Kas yra produkto autorius?

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybų vaikams” autorė.

 

Kamila apie save:

Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

 

Plačiau apie Kamilą:

 

Įsigijus šį produktą, dviejų darbo dienų bėgyje mes Tau jį persiųsime nurodytu e-paštu! “Perkant” taip pat patvirtini, kad sutinki iš idialogue sulaukti naujienlaiškių apie kitas profesinio augimo galimybes ir super žinių apie mentorystę!

Karjeros kelio pradžia ar posūkis: pažink save!

Produkto atsiuntimo informacija suderinama individualiai el. paštu


5

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!