e-parduotuvė

5 koučingo sesijos siekiantiems tikslų

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


249

Registruotis

Kam yra skirta paslauga?

 • Norintiems įgyvendinti visą gyvenimą trunkančią svajonę
 • Norintiems atrasti atsakymą į svarbų klausimą
 • Norintiems didesnio prasmės jausmo iš vykdomos veiklos
 • Tiems, kas jaučiasi „užstrigę“

 

Kas vyksta per konsultaciją?

Pirmiausia sesija skirta apžvelgti tikslą, užklausą ir aptarti tolimesnį darbo procesą, o tuomet aptariamos tolimesnio bendradarbiavimo sąlygos. Mūsų partnerystėje koučingas gali svyruoti tarp direktyvaus koučingo ir nedirektyvaus tipo.

 

Direktyvus koučingas yra tuomet, kai:

Sesijos turi aiškius rėmus, t.y. dėmesys yra sutelkiamas į pateiktą užklausą ir retai įtraukiami kiti tyrinėtini aspektai, jei šie neturi tiesioginio ryšio su pateikta užklausa. Labiau vyrauja struktūra, dėmesys rezultatui ar kitų veiksmų nustatymui, taip pat direktyvus koučingas, kai koučingo specialistas palaiko susitikimo struktūrą, pagal kurią dirbti buvo nuspręsta pirmose sesijose (nepaisant to, „rekontraktingas“ sesijų metu gali įvykti). Šiose sesijose dominuoja tikslų sudarymas pagal SMART metodiką, sprendimų įsivardijimas, veiksmų plano tikslui pasiekti sudarymas ir dėmesys į rezultatus.

 

Nedirektyvus koučingas yra tuomet, kai:

Šio tipo koučingo sesijos pasižymi asmens suvokimo ir dabartyje egzistuojančių alternatyvų tyrinėjimu. Įprastai rezultatai yra siejami su asmeniniais vidiniais pokyčiais. Tikslai (rezultatai) gali skambėti kaip „noriu atrasti, ką noriu daryti“, „noriu atrasti sveikos gyvensenos principus“ ar „noriu jaustis geriau“. Klientas labiau įgalinamas valdyti sesijos procesą ir nuspręsti, koks sesijos formatas jam atneštų daugiausia naudos. Į sesijas gali įsiterpti daugiau gyvenimo sričių. Sąmoningumo didinimo sesijos pasižymi tęstinumu, kurių metu svarbu skirti laiko savęs pažinimui ir „namų darbų“ darymui, taip pat laikui pritaikyti įžvalgas, kurios buvo išsineštos iš sesijos.

 

Svarbu paminėti, kad partnerystėje bendradarbiavimas yra sukuriamas remiantis užsimezgusiu ryšiu, išsakytais lūkesčiais ir pasirinkta sesijų kryptimi. Sesijos retai būna skirtos vien tik sąmoningumo didinimui ar tikslo siekimui – jų metu tiesiog dažniau vyrauja didesnė dalis vieno arba kito. Bet kurio atveju koučingo esme išlieka tokios technikos kaip klausymas, klausimų uždavimas, patikslinimas ir grįžtamojo ryšio teikimas.

 

Kas įeina į paslaugos paketą?

 • 5 x 60 min. individualios koučingo sesijos per Google Meet
 • Bendravimas el. laiškais, telefonu tarp sesijų, jeigu yra poreikis
 • Medžiaga (nuorodos, straipsniai ar knygų rekomendacijos)

 

Koks yra siekiamas konsultacijos rezultatas?

 • Aiškūs tikslai ir į veiksmą orientuotas planas link tavo svajonių
 • Atsakymas į tau svarbų klausimą (kylantį iš tavo vidaus)
 • Geresnė savijauta, pilnatvės jausmas
 • Sprendimai

 

Kas veda konsultaciją?

Domantas Alčauskas - siekiantis, kad didžioji dalis Lietuvoje esančių gyventojų turėtų gyvenimo kryptį, kuri padėtų asmeniškai gyventi gerą gyvenimą t.y. žmonės kiekvieną dieną skirtų laiko savo mylimoms veikloms, aiškiai matytų, kur eina ir įtrauktų visas jiems svarbias gyvenimo sritis judant pasirinkta kryptimi. Domanto misija yra įkvėpti žmones pasiimti gyvenimą į savo rankas ir padėti asmenims augti kryptingai.

„Esu sertifikuotas koučingo specialistas (ICC), tarptautinės koučingo federacijos (ICF) bendruomenės narys, pagrinde padedu asmenis siekiant kryptingos veiklos, efektyvesnio laiko valdymo ir motyvacijos didinimo per prasmingų tikslų kėlimą ir ilgalaikio plano sudarymą. Taip pat, 2021 metais įgijau pagrindinės krypties ekonomikos ir gretutinės krypties vadybos bakalaurus (VU). Tais pačiais metais pradėjau psichologijos bakalauro studijas VU. Laisvalaikiui: bėgioju (treniruojuosi maratonui), groju pianinu, medituoju, rašau dienoraštį ir praleidžiu sekmadieniais 3-4 valandas virtuvėje gaminant maistą visai savaitei“.

 

Įsigijus šią konsultaciją, vienos darbo dienos bėgyje Jus pasieks bendras laiškas su konsultantu.

5 koučingo sesijos siekiantiems tikslų

Paslaugos suteikimo laikas derinamas individualiai


249

Registruotis

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!