Mentoriai
Tarptautinė savanorė jaunimo mainams (YFU)/ Mentorė/ Studentė
Dagnė Bagdonavičiūtė

Mentorystės sritis

Miestas

Užsienis

Organizacija


Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki visi! Aš esu Dagnė, neseniai baigiau bakalauro psichologijos studijas Nyderlanduose. Prieš pradedant šį kelionės etapą, maniau, kad tapsiu klinikine psichologe, tačiau studijų eigoje supratau, kad man kaip asmenybei tai nėra tinkamiausia sritis. Tuo momentų jaučiausi pasimetusi, nes atrodė, kad viskas ką planavau pasikeitė ir kilo klausimu, o ką aš dabar darysiu. Ar tai atsitiko ir jums? Ar jautėtės pasimetę, bandydami pasirinkti savo kelią?

Visgi mano troškimas siekti naujų patirčių padėjo man geriau suprasti, ko noriu iš savo karjeros. Savanorystė tarptautinėje YFU organizacijoje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, išmokė mane neįkainojamų įgūdžių, įskaitant tarpkultūrinį supratimą ir komunikaciją. Tai leido man jungti skirtingas kultūras, kurti tvirtus tarpusavio ryšius ir mokytis iš aktyvių, įdomių žmonių visame pasaulyje. Klausydama kitų istorijų, supratau, kad gyvenime yra labai daug skirtingų kelių.

Savanorystės įvairiose vietose, nuo hostelių iki šokių festivalių, ir mentorystė tarptautiniams studentams Radboud universitete padėjo taikyti YFU sukauptas žinias, pažinti naujus žmones ir suteikia galimybę padėti naujiems studentams. Visos tarptautinės patirtys leido man pažinti skirtingus žmones, geriau suprasti save ir pamatyti, kad gyvenime nėra vienintelio "teisingo" kelio - yra daugybė galimybių ir reikia drąsos jas pasirinkti.

Iš profesinės perspektyvos visos šios patirtys leido man suprasti, kad mane domina žmonių elgesys skirtingose situacijose ir kaip galima sumažinti nelygybę bei diskriminaciją. Štai kodėl nusprendžiau specializuotis socialinėje psichologijoje ir tyrinėti, kaip aplinka veikia žmonių elgesį.

Tai yra trumpas aprašymas apie mane. Jei jaučiatės pasimetę sprendimuose arba turite klausimų apie studijas užsienyje, mainų programas, kviečiu užsiregistruoti pokalbiui. Aš čia, kad padėčiau jums atrasti savo kelią ir galimybę išbandyti naujus dalykus.
Daugiau