Mentoriai
Rinkodaros ir partnerysčių projektų kuratorė
Giedrė Tallat-Kelpšaitė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 22 / Atsiliepimai: 8

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Mano profesinė patirtis apima tokias sritis kaip: klientų aptarnavimo tyrimai, marketingas, projektų valdymas, produkto įvedimas į rinką, renginių organizavimas bei produkto specialistų mokymai. Korporatyviniame pasaulyje buvau apie 10 metų. Prieš 4 metus supratus, kad tai, ką darau, manęs netenkina, neaugina ir tame nesijaučiu gerai, išėjau iš ilgamečio darbdavio populiariai tariant "ieškoti savęs". Prabudo vidinis noras rinktis veiklas, situacijas, žmones, su kuriais gera būti, kur jaučiu kad augu ir pripildau save.

Po šio žingsnio mokiausi koučingo, šokio judesio terapijos. Taip pat prisiliečiau prie spalvų ir tapybos meno išraiškos, kas visad patikdavo vaikystėje. Pradėjau mokytis ir dar mokaus klasikinio solo dainavimo. Taip pat vaikystės sąlygotumų terapijos. Tiesiog norėjosi nerti gilyn, ko negalėjau puoselėt nors visad traukė. Kadangi šiuo periodu taipogi pasikeitė šeimyninės aplinkybės - išsiskyrėm su vyru ir likau viena auginti dviejų mažamečių vaikų, į naujų darbų paiešką greitai nekibau.
Šiuos pokyčius pakoregavo ir vidinė savijauta, nenoriu to nutylėti nes dar deje tai vis stigma, o manau apie tai turi būti kalbama - buvau labai gilioje emocinėje duobėje, stipriose depresinėse būsenose, kuriose buvo neįmanoma judėti į priekį tiek darbinėje veikloje tiek apskritai ėjime į gyvenimą, uždariau save nuo bendravimo nes tiesiog nesugebėjau to padaryti. Tai paskatino ieškoti atsakymų per minėtas vaikystės sąlygotumų terapijas, einant gilyn į užstrigusias pasąmonines vaikystės patirtis ir užstrigusius jausmus bei emocijas.

Šiuo metu mentoriauju šioje organizacijoje ir mokausi vaikystės sąlygotumų terapijos, kurį laiką savanoriavau “Sidabrinėje linijoje”, tačiau sustabdžiau veiklą dėl laiko trūkumo. Dirbu marketingo ir partnerysčių srityje kaip laisvai samdomas žmogus. Vis dar pasieškau naujų darbinių perspektyvų, kuriose galėčiau jaustis save pildanti ir duodanti tai ką galiu duoti.

Mėgstu bendrauti, dalintis savo patirtimi bei žiniomis, todėl esu čia. Man yra svarbus nuoširdus santykis su savimi, ir su kitais. Gyvenime visi esame mokiniai, tad mokausi ir aš, mokausi jausti save ir eiti vedama vidinio jausmo, kuris visuomet priveda prie teisingų sau sprendimų. Iššūkius man padėjo įveikti įsiklausymas į save, judėjimas, kūno signalų stebėjimas, bendravimas su bendraminčiais, laiko leidimas gamtoje, savo baimių pažinimas, kuris vis dar vyksta, taip pat mokymasis iš kitų, labiau patyrusių žmonių.

Esu analitinio tipo žmogus, idėjos man ateina iš matymo, ką galiu pakeisti esamoje situacijoje. Mokausi tai daryti laisvai ir kūrybiškai. Tau galiu padėti pasidalindama savo sukauptom profesinėm žiniom, padrąsindama keisti, keistis, imtis pokyčių bei naujų potyrių bei susidraugauti su savim.
Daugiau