Mentoriai
Karjeros specialistė
Indra Gasiancevienė

Miestas

Vilnius

Organizacija


Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki,

esu Indra, noriu ir galiu būti tavo mentorė.

Mano išsilavinimas:
+ 2009-2013 Bibliotekininkystė ir informacija - įgytas komunikacijos ir informacijos bakalauras (VU);
+ 2013-2015 Žinių vadyba ir lyderystė - įgytas Informacijos paslaugų magistras (VU);
+ 2018-2020 Edukacinių technologijų vadyba (Karjeros vadybos specializacija) - įgytas ugdymo mokslų magistras (MRU)

Mano darbo patirtis:
2009-2013 - savanorė konsultantė (Vaikų linija)
2013-2017 - laisvalaikio skaitinių dalyko bibliotekininkė (VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras)
2017- dabar - Karjeros specialistė (Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra)

Mano pirmoji "darbo" patirtis prasidėjo studijuojant VU Komunikacijos fakultete. Tada mane pakerėjo savanoriavimas ir aš tapau Vaikų linijos savanore konsultante. Išklausiusi praktinės psichologijos kursus ir visus būtinus mokymus, tapau konsultante ir 3 metus "dirbau" Vaikų linijoje savanoriškai iki pat bakalauro studijų pabaigos.

Tikrasis mano karjeros kelias nuvedė mane po profesinės praktikos į VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro Informacijos stalą. Taip! Buvau naktį dirbanti bibliotekininkė. Neilgai trukus tapau Laisvalaikio skaityklos dalyko bibliotekininkė, dirbau ne tik su dokumentų, informacijos ir klientų valdymu, bet ir vesdavau mokymus, informacijos dienas, prisidėjau prie ekskursijų organizavimo ir vedimo. Dirbant Vilniaus universitete baigiau Žinių vadybos ir lyderystės magistro studijas.

Tolimesnės gyvenimo patirtys ir noras augti bei plėsti savo žinias, nuvedė mane į Lietuvos neformaliojo švietimo agentūrą, Ugdymo karjerai skyrių. Labai susidomėjusi karjeros paslaugų teikimu, įstojau į antrąjį magistrą MRU Žmogaus ir visuomenės studijų fakultete. Studijavau Edukacinių technologijų vadybą (Karjeros valdymo specializaciją). Per studijas MRU man gimė pirmagimis, bet aš nepraleidau nei vienos paskaitos! Baigiau su pagyrimu ir kvietimu studijuoti doktorantūros studijose! Kvietimu dar nepasinaudojau, nes gimė antrasis sūnus.

Dabar esu grįžusi po motinystės atostogų. Dirbu Lietuvos neformaliojo švietimo agentūroje karjeros specialiste ir čia mano karjeros ambicijos nepasibaigia, o tik prasideda.

Jei Tau įdomus mano studijų metu įgyta patirtis ir karjeros kelias, būtinai man parašyk.
Atskleisiu kaip planuoti laiką, optimizuoti darbo planus, derinti asmeninį gyvenimą ir karjerą. Nes tikroji karjeros sėkmė yra gebėjimas valdyti įvairius gyvenimo vaidmenis ir nepasimesti chaose.

Lauksiu Tavo žinutės.
Daugiau