Mentoriai
Verslo sprendimų padalinio direktorius
Kęstutis Kunigėlis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Ainava, UAB

Mentorystės: 5 / Atsiliepimai: 4

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Geras pardavimų profesionalas net juodžiausią dieną sugeba šypsotis ir spinduliuoti pozityvia energija. Pardavimai yra nuolatinis bendravimas su žmonėmis, kurie ne visada žino, kaip savo pasaulį padaryti lengvesnį ir geresnį. Norite tapti B2B pardavimų profesionalu? Aš esu Kęstutis ir galiu pasidalinti efektyvių pardavimų patirtimi.

Per savo ilgametę pardavimų patirtį esu matęs visas barikadų puses: buvau paprastu pardavėju, kuriam kas dieną teko susidurti su „Ne, nereikia“. Taip pat išklausiau dešimtis gerų ir blogų pardavėjų, norinčių kažką parduoti mano atstovaujamoms įmonėms. Pastaruoju metu užsiimu jaunų pardavėjų mokymais, ruošiu juos sudėtingiems darbiniams iššūkiams. Konsultuoju įmonių vadovus ir rinkodaros skyriaus specialistus, kaip optimizuoti pardavimų procesus. Žinau, kaip kuriamos ir įgyvendinamos pardavimų strategijos. Domiuosi efektyviausiais pardavimų metodais, pritaikant geriausias pasaulio pardavimų praktikas ir verslo valdymo sistemas. Nuolatos seku pardavimų pasaulio ir rinkodaros naujienas, tendencijas, skaitau pasaulyje pripažintą literatūrą.

Esu pasiruošęs savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti su visais, kas nori parduoti geriau ir efektyviau ir pasiekti savo asmeninius ar įmonės, kuriai atstovauja, tikslus.
Daugiau