Mentoriai
BEAUTY INDUSTRY MARKETING & CUSTOMER SERVICE CONSULTING, Personal Growth & Business Trainer
Liudmila Ulanova

Miestas

Vilnius

Organizacija

Grožio Industrijos Marketingas, Gražus Darbas.lt

Mentorystės: 5 / Atsiliepimai: 2

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Norite pradėti grožio verslą? Ką tik baigėte grožio mokslus? O gal jau esate patyręs specialistas ar salono vadovas? Manau, kiekvienas iš jūsų siekia sėkmės versle, o sėkmingu jo gali padaryti tik profesionalus darbas. Niekam ne paslaptis, kad profesionalo lygį galime pasiekti tik pastoviai tobulindami savo žinias, o rimtas verslas reikalauja ne tik savo specializacijos žinių, bet ir daug kitų sričių kompetencijų.

Savo kelią grožio industrijoje pradėjau nuo kosmetikos pardavimo, atstovaujant JAV kosmetikos brandą Europoje. Praėjau labai stiprius pardavimo mokymus bei amerikietiško marketingo pagrindus. Gavau "International Success Business Trainings" sertifikatą. Produkto pristatymo meno išmokau su dideliu malonumu, nes būti scenoje ir valdyti auditorijos dėmesį man yra didelis "kaifas". Nuo mažens užsiiminėjau menais - dainavau, šokau, dalyvavau ir pati stačiau spektaklius, organizuodavau renginius ir pati juos vedžiau, taigi ir kalbėjimo menas bei organizaciniai gebėjimai lydi mane visą gyvenimą.

Taip pat labai padėjo žinios, gautos pedagogikos ir psichologijos mokymų metu (turiu du pedagoginius diplomus). Bet svarbiausia tai, kad žinau visą grožio industrijos "virtuvę" iš vidaus, nes turiu ir KOSMETOLOGIJOS , GROŽIO SERVISO IR MARKETINGO specialybę - buvau pirma Lietuvoje, gavusi tokį išsilavinimą (Prancūziškas kosmetologijos koledžas Barloo Lab Prancuzijos atstovybė Sankt Peterburge). Dirbdama 15 m. kaip kosmetologė ir visažistė, labai pamėgau dirbti individualiai su klientais, kurie išmokė mane daug vertingų gyvenimui dalykų. Turiu estetinės kosmetologijos centro VIP serviso vadybos patirtį (100 darbuotojų darbo organizavimas ir mokymai). O gilinantis į marketingo sritį teko bendrauti su pasaulinio lygio šios srities specialistais ir dėstytojais. Pavyko dalyvauti grožio verslo mokymuose skirtinguose šalyse - Rusijoje, Vokietijoja, Austrijoja, Lenkijoje, Izraelyje, Egipte, Graikijoje, Ispanijoje, Baltorusijoje, Olandijoje, Suomijoje, JAV ir kt. Taip pat ir pati organizavau ir dėstau verslo vystymosi seminarus, konferencijos, tarptautinius mokymus.

Nuo 1998 metų padėdu prekinių ženklų atstovams įvesti naujus kosmetikos brendus į Lietuvos rinką, konsultuoju marketingo klausimais grožio specialistus ir salonų vadovus , kosmetikos parduotuves. Darau grožio verslo klientų aptarnavimo auditą, turiu unikalį autorinį verslo audito asmeninį treningą, teikiu slapto kliento paslaugą. Padėdu susiorentuotis verslumo kompetencijose ir paruošti jūsų asmeninio 'Verslumo kompetencijų tobulinimo planą".

Facebook tinkle turiu 10 profesionalus puslapius, mentorystės grupes, juos administruoju pati. Prie jų kviečiu prisijungti ir jus: Grožio Industrijos Marketingas, Gražus Darbas.lt, Grožio centrų administratorių prof klubas, Beauty&Fasion Industry Marketing, Salonų reitingas, Grožio verslo darbo skelbimai, FB PRO puslapis grožio meistrams, Beauty Biz Insights, Darbas su klientų baze ir kt.

2020 m. sausį baigiau REKLAMOS VADYBOS mokslus ir džiaugiuosi, kad galiu pasidalinti su jumis reklamos srities naujienomis, gamybos technologijų žiniomis ir rasti būtent jums naudingos reklamos priemones. Naujos žinios paskatino mane sukurti naują treningą "Reklama ir pardavimai grožio meistrams".
2021 m. balandį gavau "Personal Growth and Business Trainer" kvalifikacija International Strategic Coaching Academy. Labai praplečiau savo žinias ir turiu daugiau galimybių padėti savo klientams. Sukuriau autorinį Praktinių Treningų-Koučingų sistemą (online), kuri duoda neįtiketinus rezultatus!

Pastoviai organizuoju mokymus, pristatymus ir kt. renginius grožio specialistams ir salonų vadovams, dalyvauju grožio ir mados švenčių ir parodų organizavime, konsultuoju asmeniškai, bendradarbiauju su žiniasklaida ir profesionalia spauda (Kosmetik, Hair & Beauty Professional, Cosmopolitan, Moteris, Delfi , Lietuvos Rytas, Kauno diena, Stilius+ ir kt.).
Daugiau informacijos apie mano karjeros kelią, straipsnius spaudoje ir projektus, galite rasti mano LinkedIn puslapyje.

Mielai padėsiu ir jums pradėti ir išlaikyti savo verslą nelengvu metu ir aukštos konkurencijos salygomis gyvenančios grožio industrijos rinkoje.
Labai laukiu susitikimo su jumis!
Su pagarba jūsų verslui, Liudmila.
Daugiau