Mentoriai
Linux sistemų administratorė
Rasa Šileikienė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija


Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Smagu, kad užsukai į mano profilį!
Prisistatau, kad būtų aiškiau ar esu tai ko ieškai.
Daugiau nei 10 metų IT sektoriuje - pradėjus nuo techninio klientų aptarnavimo šiuo metu administruoju Linux serverius.
Ne trumpą laiką praleidau kasdien bendraudama su klientais IT klausimais, tiksliau padedant jiems susidūrus su techniniais gedimais, todėl tikrai turėčiau kuo pasidalinti, jei domina klientų aptarnavimo sritis. Taip pat dirbant techniniame aptarnavime teko spręsti tinklo, kompiuterių priežiūros, cloud'o ar windows serverių priežiūros problemas, bet šiuo metu savo sritį esu susiaurinusi ir jau keletą metų gilinuosi tik į Linux serverių administravimo subtilybes.
Šiame kelyje iššūkių netrūko, pradedant nuo patekimo į IT sektorių, o taip pat ir augant jame, džiaugiuosi jei galėsiu su tavim pasidalinti pamokomis, kurias jau išmokau ir taip prisidėti prie greitesnio ir sklandesnio tavo tikslų siekimo.
Daugiau

Organizacija

BALTNETA
Baltneta išsiskiria ne tik saugiausiais ir 100% gražiausiais duomenų centrais, ne tik vertę klientui kuriančiomis paslaugomis ir kompetencijomis, bet ir tuo, kad betarpiškai investuoja į savo darbuotojus, augindama tikrus rinkos profesionalus! Tame mums padeda puikiai sudėlioti darbuotojo įvedimo ir auginimo procesai, mentorystė, nuolatinis mokymasis bei įkurtos IT pardavėjų, Tech ir vadovų akademijos!