Mentoriai
Project manager
Birutė Vaičikauskaitė
LinkedIn

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Danske bank

Atsiliepimai: 2

Mentorius neaktyvus

Apie

Jei paklaustumei manęs, kaip galiu save pristatyti vienu sakiniu, tai: daniškai kalbanti, teisę baigusi, hip hop'ą šokusi, sveiko optimizmo šalininkė, banke su projektais dirbantis žmogus.

Jei paklaustumėte, kuo galiu būti naudinga ir reikėtų atsakyti trimis žodžiais, tai: Tavo pasirinkimo gidė. Mano tikslas šiame projekte - pasidalinti visa gyvenimiška patirtimi bei pavyzdžiais, kurie padėjo priimti vienokius ar kitokius sprendimus pradedant mokyklos suolu, suprasti kokiu profesiniu keliu noriu eiti, kokių tikslų siekiu tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Daug metų (apie 10) užsiimu "keliavimu" į save bei saviugda, teko vesti keletą seminarų (nedidelėms grupėms) motyvacijos tema, tad tikiu, jog galiu padėti surasti priežastis motyvacijos trūkumui arba negatyvių minčių lietaus galvoje.
Tačiau turiu įspėti, kad lengva nebus. Pažadu daug klausimų, daug filosofinių pamąstymų, situacijų lyginimų, ėjimą iš komforto zonos ir Tavo tikslų siekimo / sprendimo priėmimo.

Bet jei iš tikrųjų, vedlys būsi Tu :) Išsakyk savo klausimą arba situaciją, kurioje nežinai kaip elgtis ir nuspręsim kaip bei ką darysim, kad pasiektum maksimaliausią rezultatą. Iki!
daugiau

Danske bank