Lyderiaujanti strateginių HR valdymo sprendimų įmonė.

Human Resources Vilnius

http://www.amston.lt/

„Amston“ padės susirasti svajonių darbą

„idialogue“ partneriai „Amston“ yra lyderiaujanti strateginių HR valdymo sprendimų įmonė. Kertinė jų verslo dalis – talentų paieška ir atranka, tačiau kartu kompanijos komandos nariai yra atsidavę ekspertai, kuriantys ir įgyvendinantys sprendimus, skirtus kiekvienam darbuotojų profesinio ciklo etapui.

„Amston“ bendradarbiauja su geidžiamiausiais darbdaviais rinkoje – nuo didžiausių globalių kompanijų, stabilių rinkos lyderių iki sėkmingiausių startuolių. Ir „Amston“ komanda yra pasiruošusi Tau padėti!

Kalbėkime

10

metų patirtis HR
sprendimų
rinkoje.

>90%

daugiau nei 90% mūsų paslaugų užsakymų – per klientų rekomendacijas. Pralenkiame klientų lūkesčius, todėl jie sugrįžta su naujais užsakymais ir rekomenduoja mus kitiems.

94%

„Amston“ įdarbintų kandidatų sėkmingai baigė bandomąjį laikotarpį ir siekia karjeros „Amston“ klientų organizacijose.

Darbo pasiūlymai

Svajonių darbas daug kam asocijuojasi su kažkuo nerealiu ir labai sunkiai įgyvendinamu. Tai – netiesa. Svajonę galima įgyvendinti pavertus ją aiškiu tikslu. Tad rečiau kamuokite save klausimu, kaip rasti darbą. Verčiau susidėliokite tikslus, prioritetus bei gabumus – tai padės objektyviai vertinti situaciją.

Siųsti savo CV

Nori susipažinti? Mes taip pat! Siųsk mums savo CV arba kandidatuok į darbo pasiūlymus žemiau.

Siųsti savo CV

Nerandi darbo pasiūlymo, kuris atitikų Tavo profesinius lūkesčius ir turimą patirtį? Tuomet spausk mygtuką "Įkelti savo CV", užpildyk formą ir prisek savo CV. Kai turėsime darbo pasiūlymą, kuris atitinka Tavo patirtį, asmeniškai su Tavimi susisieksime. Konfidencialumą garantuojame.

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir
produktyviau. Skubėk rinktis!