Mentoriai
Koučingo specialistė, Lektorė, Karjeros konsultantė
Asta Blažinskienė

Miestas

Vilnius

Organizacija

UAB "11Kasta"

Atsiliepimai: 0

Laisvas

Apie

15 metų dirbau personalo valdymo srityje, iš jų 12 metų - vadovaujančio darbo patirtis Personalo vadovės pareigose.
Šiuo metu, jau virš 10 metų aktyviai dirbu su verslo, edukacijos bei švietimo organizacijomis - konsultuoju karjeros pasirinkimo kausimais, vedu savęs pažinimo, ugdymo, koučingo bei karjeros mokymus.

Nuolatinis mokymasis ir mokymas, pagalba kitiems, siekiantiems tobulėti bei ieškantiems atradimų, smalsumas bei drąsa svajoti ir veikti – tai, ką vertinu labiausiai! Pagrindinis mano veiklos tikslas yra padėti vaikui ir /ar jaunam žmogui augti, mokytis ir svajoti. Siekiu, kad kiekvienas vaikas būtų savarankiška asmenybė, gebanti įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus, naujai žvelgianti į situaciją, atvira idėjoms ir iššūkiams. Moksliniai tyrimai bei asmeninė patirtis rodo, jog darbas tik su vaiku nėra pakankamas. Labai svarbu kompleksinis, holistinis požiūris įtraukiant ir kitas, vaiko asmenybės formavimuisi, saviraiškai įtaką darančias sritis: tėvus ir mokyklą. Todėl visa mano profesinė veikla yra orientuota į:
- Darbą su jaunimu
- Darbą su tėvais
- Darbą švietimo sistemoje

Darbas su jaunimu
Konsultuoju jaunimą ir jų tėvus jaunuolio būsimos veiklos, karjeros klausimais. Individualių ar grupinių užsiėmimų metu padedu jaunam žmogui atrasti ir pažinti savo potencialą, stipriąsias puses bei susidėlioti veiksmų planą tikslo link. Esu sertifikuota Morrisby ir Multiple Natures sistemų konsultantė bei trenerė, todėl esant poreikiui, karjeros konsultacijų metu, gali būti naudojami ir karjeros testai.
Karjeros klausimais konsultuoju ir suaugusius, susiduriančiais su karjeros iššūkiais, keičiant profesiją, ieškant papildomų sričių ar veiklų savirealizacijai.
Moksleiviams bei jaunimui vedu mokymus savęs pažinimo, karjeros planavimo, karjerai svarbių kompetencijų ugdymo temomis.

Darbas su tėvais
Trokštame būti gerais, mylinčiais, dėmesingais tėvais. Esame atsakingi, labai daug dirbame, sportuojame, lankome saviugdos seminarus, skiriame laiko hobiui, gyvename vidinį gyvenimą, keliaujame. Specialistai ragina pakankamai išsimiegoti. Kada būti su vaiku? Kaip būti? Ką veikti, kad praleistas laikas būtų prasmingas? Kaip visa tai suderinti?
Esu tarptautinės „Erickson Coaching International“ organizacijos koučingo specialistė bei sertifikuota „Palaikantys tėvai- savarankiški vaikai“ (Parent as Coach) programos lektorė. Taip pat vedu mokymus tėvams tokiomis temomis, kaip:
- „Kaip padėti vaikui renkantis būsimą ateities kelią“,
- „Patarti, Padėti ar Paleisti“,
- „Palaikantys tėvai – savarankiški vaikai“
- „Tėvų ir vaikų emocinio ryšio stiprinimas“

Darbas švietimo sistemoje
Didelę laiko dalį skiriu darbui su Lietuvos mokyklų vadovais ir mokytojais. Esu ICF Lietuva (Tarptautinė Koučingo Asociacija) inicijuoto ir šiuo metu vykdomo projekto “Mano Mokykla; Įkvėpk, paskatink, palaikyk” projekto iniciatorė bei vadovė.
Esu paruošusi mokymų programas mokykloms:
- „Mokytojas - asmeninis vaiko koučeris“,
- „XXI-o amžiaus mokytojai“,
- „Mokytojo rolė efektyvaus ugdymo procese“
daugiau

UAB "11Kasta"