Mentoriai
Klubo vadovė, Renginių organizavimo projektų vadovė, Lektorė
Aušra Paliukaitytė
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

Satori moterų klubas, Myrra - Gamtos esencijos

Atsiliepimai: 2

Laisvas

Apie

Esu Moterų klubo "Satori" vadovė, taip pat šiuo metu dirbu naujame projekte "Myrra - Gamtos esencijos".
5 metus organizavusi masinius pėsčiųjų žygius VšĮ "TrenkTuras" komandoje kaip projektų direktorė, nusprendžiau pakeisti profesinę kryptį ir pereiti į sąmoningumo sritį.
Aktyviai domiuosi sąmoningumo, psichologijos, žmonių tarpusavio santykių, dvasinių praktikų, kūno judesio temomis. Pernai baigiau Pagalbos priklausomiems žmonėms kursus. Šiuo metu gilinuosi į subtilią žmogaus psichologiją, natūropatiją, kristalų poveikį žmogaus mąstymo struktūroms. Konsultuoju žmones Emocijų valdymo tema, padedu keisti įsitikinimus, spręsti sunkias gyvenimo situacijas, išeiti iš destruktyvių savo paternų.
Esu multifunkcinė, užsiimu daug skirtingų veiklų, esu atsidavusi tam, ką darau, todėl turiu daug patirties ieškant gyvenimo balanso ir derinant darbo-poilsio režimą.
Taip pat mane jau nuo studijų metų lydi komunikacijos tema rinkodaros, darbo grupėje ir asmeninių santykių srityse.
Ką galiu duoti mentee? Tai savo daugiasferę, daugiasluoksnę patirtį ir pasakojimus apie savo nuotykius. Taip pat aštraus analitinio mąstymo iškeltus klausimus, kurie padės ieškant savo kelio, priimant sprendimus, mėginant įsivertinti rizikas. Bei atvirą, nuoširdų bendravimą ir besąlygišką palaikymą. Juk tai itin svarbu!
daugiau

Satori moterų klubas, Myrra - Gamtos esencijos