Mentoriai
Patyriminių stovyklų ir Žygių vadovas/Treneris/Mokytojas
Deividas Bubnelis
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

Whatansu/Melkio mokykla, Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Atsiliepimai: 4

Laisvas

Apie

Kas mane skatina eiti į priekį, tai nauji iššūkiai ir nestandartinės situacijos. Kadangi nepavyksta rasti laiko perskaityti sukauptai knygų bibliotekai, tai dalyvauju įvairiuose seminaruose ir prisidedu prie jų organizavimo. Kaip aš sakau - seminaro metu pranešėjas man perskaito naują knygą, o dažnai net ir kelias.

15 metų aktyvaus sportavimo skirtingose sporto šakose leidžia dalintis sukauta patirtimi.
10 metų paskyriau: sveikos gyvensenos, viešojo kalbėjimo, psichologijos, finansų valdymo, asmeninių santykių ir kitų sričių tobulinimui, augimui šiose srityse. Išklausiau 100 mokymų ir atsirinkau, tai kas mano manymu buvo svarbiausia, tai pritaikiau savo gyvenime ir jaučiu, kad turiu teisę šia sukaupta informacija ir patirtimi pasidalinti su tavimi.

Sukaupta patirtis ir turima charizma padeda įkvėpti žmones sveikiau maitintis, būti daugiau fiziškai aktyviems, daugiau laiko praleisti gamtoje, grūdintis, išsikelti tikslus ir labiau pasitykėti savimi.
Mokykloje kalbėjau kartu su mokytojomis, nes pertraukų neužtekdavo, kad klasės draugams papasakočiau viską ką noriu, tačiau išmokau klausytis ir dabar stengiuosi patarti tik tuo metu, kai pašnekovas to prašo. Manau, kad gerai sekasi motyvuoti žmones veikti, tad jei jauti, kad reikia motyvacijos, kad turi idėją, tačiau nesiimi veiksmų. Aš tau galėsiu padėti!
daugiau

Whatansu/Melkio mokykla