Mentoriai
Valdymo inovacijų agentūros vadovė, sertifikuota projektų vadovė, socialinių mokslų daktarė.
Ieva Adomaitytė Subačienė
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

Vilniaus Universitetas, Filosofijos fakultetas, socialinė antreprenerystė, socialinės inovacijos, projektų valdymas

Atsiliepimai: 2

Laisvas

Apie

Projektų vadovu tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus organizacijose dirbau nuo 2004 metų. Pradėjau nuo infrastruktūros plėtros, o toliau vis įdomiau ir įdomiau: MTEP, inovacijų kūrimo, mokymų, tyrimo projektai, socialinės antreprenerystė, verslumas, kūrybiškumas! Dar ilgiau dirbu mokymų trenere verslui, NVO ir viešajam sektoriui.

2016 m. įkūriau savo įmonę ir dabar su kolegomis ir partneriais darau, tai, kas man labai patinka: vedu mokymus, konsultuoju įmones, organizuoju renginius, atlieku tyrimus, rengiu metodikas.

Šiek tiek apie mane:
Baigiau tarptautinius projektų vadovų PMP mokymus pagal PMBOK standartą, esu sertifikuota IPMA C projektų vadovė. Mokiausi grupių dinamikos mokymus pagal Tavistock (JK) instituto metodiką, turiu Eneagramos amenybės tipologijos meistro sertifikatą, baigiau Design Thinking metodo mokymus ir vis mokausi ir mokausi :)

Stažavausi Japonijoje, Švedijoje, Čekijoje, Italijoje, Vokietijoje, Norvegijoje. Podiplominės studijos Laplandijos universitete ir Bergeno koledže.

Mano interesų sritis - socialinės inovacijos ir socialinis verslas bei kūrybiškumas. Augantis socialinio verslo populiarumas leidžia sujungti mano kompetencijas: socialinio darbo žinias ir verslo patirtis.
daugiau

Vilniaus Universitetas