Mentoriai
Compensation & Benefits Consultant
Irma Kasparė
LinkedIn

Miestas

Vilnius

Organizacija

Fontes / Baltic Salary Survey / Mercer

Atsiliepimai: 1

Laisvas

Apie

10 metų dirbau su didžiausiomis tarptautinėmis bendrovėmis: konsultavau, kuriau, diegiau ir analizavau Lietuvos rinkoje vyraujančias papildomas darbuotojų naudas. Taip pat ieškojau naujų sprendimų, kurie būtų pritaikyti pagal mūsų rinkos situaciją, bei kurie "ateina" iš užsienio.

Šiuo metu padedu organizacijoms kurti bei diegti kompensacines (atlygio) sistemas pasitelkus pozicijų klasifikaciją, duomenis apie atlyginimus ir jų tendencijas bendrojoje rinkoje bei sektoriuose. Klientams asistuojame kiekviename žingsnyje - nuo formų pildymo iki konsultacijų dėl rezultatų bei jų pristatymo.

Atliekame kasmetinius atlygio tyrimus, renkame ir analizuojame atlyginimų duomenis, identifikuojame tendencijas visose trijose Baltijos valstybėse, visoje rinkoje ir atskiruose sektoriuose. Susisteminti rezultatai mūsų klientų nuomone yra tikslūs ir padeda priimant svarbius, argumentų reikalaujančius sprendimus, tokius kaip biudžeto planavimas ir kompensacinių sistemų atnaujinimas. Tyrimus Lietuvoje atliekame nuo 2007-ųjų.
2020 metų atlygio tyrimo imtis - apie 1 000 įmonių ir virš 200 000 darbuotojų duomenys.

Galiu padėti šiais klausimais:
- Atlygio sistemų kūrimas (pastovioji ir kintamoji dalis);
- Darbuotojų pozicijų (pareigybių) klasifikavimas;
- Atlygio tyrimai;
- Darbuotojų apklausos;
- Mokymai;
- Darbuotojų motyvacijos sprendimai ir jų diegimas (pagal rinką arba įmonės tikslus);
- Kt.

Negaliu padėti:
- Sudaryti draudimo sutarčių.
daugiau

Fontes / Baltic Salary Survey / Mercer