Karjeros kelio pradžia ar posūkis? | Užduotys savęs pažinimui

idialogue Mentorė Kamila Golod sukūrė savianalizės ir savirefleksijos medžiagą (atsisiųsti), kuri padės ir pradedantiems savo karjerą, ir norintiems ją pakeisti (tiek sritį, tiek darbo vietą).

 

Ši medžiaga paruošta tam, kad žmogus savianalizės ir savirefleksijos būdu galėtų savyje surasti atsakymus, kurie padėtų atrasti tai, kas domina, kokios yra stipriosios savybės, kokių įgūdžių dar reikia, kad savo karjeros kelyje jaustum vidinį pasitenkinimą ir džiaugsmą, užsiimant mėgstamą veiklą. Tik aktyvus šių užrašų pildymas, gali priartinti prie norimo pokyčio, o tik perskaitymas, deja, nelabai padės.

 

Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, lektorė, mentorė, psichologinių romanų “Drąsa būti savimi” ir “Skolinta Iliuzija”, bei “Emocinio raštingumo lavinimo pratybos vaikams” autorė:

“Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.

Terapinio koučingo konsultacijos, visų pirma, man yra apie santykį su savimi ir kitais. Kai tu gali būti nuoširdžiai ir dėmesingai išklausytas, bei turi erdvės ir galimybių išgirsti patį save. Antra, konsultacijų metu užduodami klausimai ir atspindėjimas to, ką girdžiu ir matau, padeda geriau pažinti save: savo mintis, norus, jausmus, savo tikruosius poreikius, o ne primestus kitų žmonių. Trečia, konsultacijos man yra ne tik apie veiksmą, pokyčius, bet ir priėmimą tai, ko negali pakeisti, leidimą sau tiesiog būti, kalbėti, gauti palaikymą ir jaustis pakankamu tiesiog dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką darai.”

Plačiau apie Kamilą:

Terapinis koučingas - KamilaGolod.lt

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Kamila Golod

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!