Mentoriai
Terapinio koučingo specialistė, rašytoja, lektorė
Kamila Golod

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 23 / Atsiliepimai: 14

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Sveiki, esu terapinio koučingo specialistė, knygų „Drąsa būti savimi“ ir „Skolinta Iliuzija“ autorė, emocinio intelekto lavinimo vaikams ir jaunimui lektorė.

Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs. (Paul Gauguin)

Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų, pamatyti alternatyvas, bei kaip mes galime pakeisti situaciją ar požiūrį į tam tikrus dalykus tam, kad gyventume geriau ir lengviau.

Mielai pasidalinsiu savo patirtimi, remiantis savo veiklomis:

- Vedu individualias terapinio koučingo sesijas (ekspertiškumo sritys: pasitikėjimas savimi; drąsa būti savimi; santykiai; darbo ir gyvenimo balansas; asmeninis brandas).
- Skaitau pranešimus konferencijose, bei trumpas (iki 1 val.) paskaitas privačiose, bei valstybinėse įstaigose. Temos – savęs pažinimas, drąsa būti savimi, streso mažinimas, santykiai.
- Vedu paskaitas vaikams ir jaunimui (emocijos; komandinis darbas; savęs pažinimas; kūrybiškumas)
- Inicijuoju įvairius socialinius projektus, kurių tikslas įkvėpti žmones, palaikyti, praplėsti sąmoningumą apie savo ir kitų žmonių gyvenimus (https://www.15min.lt/tema/buk-savimi-72766, https://www.youtube.com/watch?v=Q5vHCFeaeeo ir kiti)
- Rašau knygas ir straipsnius.

Jei jauti, kad mums pakeliui ir galiu būti tau naudinga, drąsiai rašyk ir susitikime gyvai ar online! Lauksiu Tavo žinutės!
Daugiau