Apie mus

Mentorystė

Vienas iš efektyviausių būdų dalintis patirtimi ir ugdyti talentus. Tęstinis procesas, kurio metu Mentorius savo mokiniui (mentee) perteikia gyvenimiškus ir profesinius pavyzdžius, taip pat padeda, palaiko, nukreipia ir motyvuoja siekti išsikeltų tikslų.

Pasaulyje yra ženkliai per daug nepanaudoto žmonių potencialo. Šios liūdnos pasekmės priežastis mes matome dvi: 49 proc. dirbančiųjų vargsta bandydami atrasti profesinę aistrą, o kita dalis - atrasta aistra nesidalina su kitais, t.y., sukauptą patirtį ir kompetenciją pasilieka tik sau.

Šiai problemai spręsti sukūrėme idialogue sprendimą - atvirą, nemokamą ir be pertraukų veikiančią karjeros mentorystės platformą. Jos pagalba mes suvedame skirtingos patirties, bet panašių interesų žmones trijų mėnesių bendravimui. Pabaigos rezultatai įkvepia - Mentee (ugdomasis) gauna atsakymus, kurie skatina veikti ir veikti kryptingai, o Mentorius (ugdantysis) - įprasmina savo patirtį ir vysto lyderystės įgūdžius.

Sakoma, jog tam, kad žmogus taptų absoliučiai bet kurios profesinės srities ekspertu, jis privalo skirti 10.000 valandų nuolatinei praktikai. Mes tvirtai tikime užsispyrimo ir valios jėga, bet 10.000 valandų kvestionuojame. Ir pasirodo ne veltui - dabar jau tvirtai žinome, kad atradus profesinę aistrą ir šalia turint tos srities profesionalą, 10.000 valandų kelionė gerokai sutrumpėja.

Komanda

Kasdieniai lyderiai, žodžiais ir veiksmais skleidžiantys #impactfulcareerdialogues mentorystės virusą!

Saulius Alksnis Linkedin logo

Neringa Sendriūtė Linkedin logo

Monika Alksnė Linkedin logo

Ugnius Sejonas Linkedin logo

Valdyba

Non-executive advisory valdyba, kurios dėka kasdien siekiame idialogue vizijos - “The easiest way to have a career dialogue in Europe.”

Vilma Skrypnikovaitė Linkedin logo

Laura Astrauskienė Linkedin logo

Gitana Veličkaitė-Remeikienė Linkedin logo

Vilius Žemaitis Linkedin logo

Audrius Kučinskas Linkedin logo

Ugnius Savickas Linkedin logo

Partneriai

Kontaktai

Parašyk mums į info@idialogue.lt arba susisiek per Facebook

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!