Mentoriai
Verslininkas, mentorius, lektorius.
Artūras Abraamian

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 2 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi tik jam skirtą talentą šiame gyvenime. Savąjį netikėtai atradau padėdamas žmonėms ir stebėdamas jų, kaip asmenybių, pokytį. Eidamas šiuo keliu supratau, kas manęs tikrai netenkina ir atradau savo pagrindinį tikslą – ilgalaikiai rezultatai. Aš nenoriu sukurti žmogui trumpalaikio pasitenkinimo jausmo ir žinoti, kad jis po kelių dienų sugrįš ten pat, kur ką tik pradėjo. Mano sėkmės istorijos yra paremtos kitų žmonių sėkmės istorijomis.

Saviugda užsiimu beveik dešimt metų, tuo tarpu pastaruosius kelis metus intensyviai fokusuojuosi į neuromokslą ir fiziologinius reiškinius, kurie man padeda dar labiau pažinti ir suvokti, kodėl taip sunku žmonėms keistis bei išlaikyti tą pokytį. Greta to, aktyviai dalyvauju įvairiose mokslinėse konferencijose, tokiose kaip LKETA (Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacija), Neurostartas (Lietuvos neuroedukatorių ir neuropraktikų mokslinė - praktinė konferencija) ir kituose organizuojamuose renginiuose. Didžiąją dalį informacijos semiuosi iš įvairių mokymų, kurie paremti geriausių neuromokslo specialistų pasaulyje atliktais tyrimais. Atvirai pasakysiu, kad ši mokslo šaka mane begalo žavi ir atiduodu visą save, kad turėčiau kuo platesnį suvokimą ir galėčiau kuo papraščiau tai perteikti tuo nesidomintiems žmonėms, kurie nori geresnio ir kokybiškesnio gyvenimo, bet tiesiog nežino kaip su savimi susitvarkyti.

Dabar ruošiuosi tarptautinei koučingo akreditacijai, o tai dar viena kryptis, per kurią pildysiu savo žinių ir įgūdžių portfolio. Taip pat vedu mokymus, motyvuoju žmones ir gaudamas atgalinį ryšį, galiu teigti, kad man tai puikiai sekasi. Esu įkūręs verslo klubą, kuriame padedu žmonėms realizuoti įvairias idėjas, kuriu saugią ir jaukią atmosferą, dalinuosi žiniomis ir teikiu pagalbą. Pats dalyvauju verslo sektoriuje, tiek prekyboje, tiek finansų srityje jau šeštus metus.

Edukuojantis ir užsiimant visomis aukščiau įvardytomis veiklomis didžiausias ir svarbiausias pokytis įvyko manyje. Aš tapau tuo pokyčiu. Pradėjau kontroliuoti tai, ką galiu ir sugebu – save. Taip pat nustojau kontroliuoti tai, kas nuo manęs nepriklauso. Visos žinios bei gyvenimo patirtys, kuriomis remiuosi yra būtent apie tai.

Jei kiltų kokių nors klausimų – visada mielai atsakysiu.
Daugiau