Mentoriai
Verslo mokyklos direktorė, National HR Expert at ISO
Deimantė Žilinskienė

Miestas

Vilnius

Organizacija

Kazimiero Simonavičiaus universitetas

Mentorystės:: 1 / Atsiliepimai:: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Tikiu, jog dirbu patį įdomiausią ir man labiausiai tinkantį darbą pasaulyje - mokau žmones. Dirbu švietime ir ,,auginu" šalia savęs esančius - nuostabu. Savo svajonių darbą pradėjau dirbti būdama vos 24 -erių: mano svajonės, hobis ir meilė švietimui, studentams, dėstytojams ir ypatingai - aviacijos industrijai - įgyvendinti ir realizuoti į kasdienį darbą, nutiko ne atsitiktinai, o planuotai ir labai kryptingai. Jau 3-ius metus esu privataus Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos direktorė, atsakinga už Verslo mokyklos plėtrą, vienintelės Lietuvoje tarptautinės Aviacijos vadybos studijų programos vykdymą, tobulinimą ir auginimą, naujų švietimo produktų kūrimą ir diegimą, švietimo produktų pardavimus, padalinio žmogiškųjų išteklių vadymą, studentų mentorystės sistemos ir kompetencijomis grįsto modelio kūrimą ir adaptavimą, darbą su socialiniais ir verslo partneriais. Taip pat esu Socialinių tyrimų metodologijos bei Žmogiškųjų išteklių valdymo dėstytoja Universitete.

Nuo 2018 m. esu ir Tarptautinės Standartizacijos organizacijos (ISO) Ekspertė - Lietuvos atstovė HR srityje, Learning and Development darbo grupėje.

Esu plataus, atviro ir lankstaus, taip pat ir kritiško mąstymo, pasižymiu itin gerais pokyčių ir rizikų valdymo, procesų suvokimo bei jų sustruktūravimo organizacijose, užduočių valdymo įgūdžiais ir komandinio darbo ir komunikaciniais gebėjimais. Mano pagrindinės vertybės darbe - profesionalumas, kokybė, asmeninis tobulėjimas bei auginimas šalia savęs esančių.

Labiausiai kviečiu kartu dirbti ir augti tuos asmenis, kuriems aktuali mentorystė aviacijos vadybos, mokymų kūrimo, valdymo, pardavimo, prezentavimo, švietimo (ypatingai - aukštojo mokslo), žmogiškųjų išteklių, vadybos (viešojo ir privataus sektorių), intraprenerystės bei antreprenerystės (angl. entrepreneurship) srityse.

Do What You Love and Love What You Do!
ir Aukime!

Linkėjimai,
Deimantė
Daugiau