Mentoriai
Mentorė, koučerė, edukologė
Dominika Novickienė

Miestas

Vilnius

Organizacija

www.motersgrozis.lt, IG, FB Laikas_Su_Domi

Mentorystės: 2 / Atsiliepimai: 2

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Ieškai mentoriaus su kuriuo užmegztum šiltą kontaktą, atsivertum sau ir pradėtum labiau pasitikėti savimi, tuo pačiu bendrautum su tikru profesionalu savo srityje? Tuomet kuo greičiau rašyk man! Dirbu su įvairaus amžiaus, interesų žmonėmis, esu įžvalgi, orientuota į rezultatus ir procesą, charizmatiška, gebanti motyvuoti, suteikti sparnus ir praplėsti požiūrį, paskatinti veikti maloniu, klientui tinkamu būdu. Taip pat baigiau ne vieną aukštąjį mokslą, sukūriau laimingą šeimą, auginu puikius piliečius, o darbas su žmonėmis ir asmeninio tobulėjimo žinios yra mano kasdienybė. Geriausius metodus išbandžiau, atrinkau, todėl drąsiai galiu sakyti, kad gyvenu pagal tai, kaip kalbu. Turiu patirties:
1) tiesioginių pardavimų draudimo ir reklamos projektų srityse (klientų paieška, kontakto užmezgimas,šalti skambučiai, pardavimas, komunikacija, pasiūlymų ruošimas, pristatymas, motyvacija parduoti)
2) švietimo, socialinių paslaugų srities (mokinių socialinių, emocinių problemų identifikavimas ir sprendimas, pozityvusis ugdymas, komunikacija su tėvais, mediacija - tarpininkavimas sprendžiant konfliktus, mokinių asmeninės lyderystės ugdymas per mentorystę, motyvacijos kėlimas visiems švietimo dalyviams, vedant mokymus, edukuojant ir kuriant motyvacinius įrankius)
3) koučingo, mentorystės sričių (koučingo, mentorystės pritaikymas gyvenime, darbe, savo, kaip koučerio identitetas, klientų paieška, komunikacija socialiniuose tinkluose)
4) Teisės srities (supažindinimas su teisės studijomis, teisės samprata, galimybėmis)
5) Moterų asmeninės lyderystės klausimais darbe ir gyvenime (savivertės subalansavimas, motinystės ir darbo derinimas, emocinis atsparumas, minčių higiena, grožio reikšmė gyvenime, autentiškumas, savirealizacija).
Esu baigusi edukologijos, teisės, koučingo, mokyklinės mediacijos, mentorystės mokslus, daug metų gilinuosi į pozityvųjį ugdymą, emocinio intelekto, sąmoningos motinystės , savirealizacijos, saviugdos temas, padedu išlavinti ir pritaikyti minkštąsias kompetencijas, praplėsti požiūrį.
Daugiau