Mentoriai
Organizacijos vystymo padalinio Mokymų grupės vadovė; Koučingo specialistė
Eglė Markelytė

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 0 / Atsiliepimai: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

7 + metų dirbu vadovaujamą darbą. Jį pasiekiau, kaip didesnė dalis vadovų, išaugusi iš specialistės. Šiam pokyčiui tuo metu nebuvau pasiruošusi, tad teko eiti tuo skaudesniuoju keliu ir mokytis darant ir klystant. Eidama šiuo keliu, turbūt padariau daugybę vadovavimo klaidų, tačiau dabar, tai suvokiu kaip geras pamokas ir patirtis, kurios užaugino ir subrandino. Tame etape labai daug dėmesio skyriau mokymuisi, tad, matyt, ne veltui karjeros kryptis pasikeitė iš biotechnologijų srities į darbuotojų ugdymo sritį.
Savo patirtimi, kaip pradėti susidraugauti su nauja role - vadovavimu, labiausiai ir noriu dalintis. Noriu būti tuo žmogum, kurio aš neturėjau, kai teko žengti pirmus vadovavimo žingsnius ir skaudžiai krist. Tokiu, kuris bus šalia ir palaikys darant šį pokytį, kad tai būtų sklandesnis ir tiesesnis kelias.

Laisvalaikiu savanoriauju Jaunimo linijoje teikdama emocinę paramą, esu sukaupusi beveik 500 savanorystės valandų, tad aktyvus klausimas ir empatija man yra neatsiejama kasdienybės dalis be kurios aš neįsivaizduoju darbo komandoje ir su žmonėmis. Taip pat, esu sertifikuota ICF koučingo specialistė.

https://www.icf.lt/icf-nariai/egle-markelyte/

Trumpa mano istorija: https://www.linkedin.com/pulse/vadovoi%25C5%25A1%25C5%25A1%25C5%25ABkiai-egl%25C4%2597-markelyt%25C4%2597-24500-monika-%25C5%25A1liupien%25C4%2597/?trackingId=SzuscrZER%2F6koe6ejfQLFg%3D%3D
Daugiau