Mentoriai
Marketingo strategė ir konsultantė
Greta Zaikauskaitė

Mentorystės sritis

Miestas

Klaipėda

Organizacija

Mentorystės: 1

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Labas, aš Greta - daug keliaujanti marketingo strategė su aistra nuotykiams! 👋🏻

Per pastaruosius 10 metų gyvenau, studijavau ir dirbau įvairiose pasaulio vietose, nuo Lietuvos iki Australijos, Vokietijos ir Pietryčių Azijos bei daugybės nuostabių vietų tarp jų. Kelionės ne tik praturtino mano gyvenimą, bet ir paruošė mane darbui su tarptautinėmis įmonėmis, tobulinant mano marketingo strategės įgūdžius.

Turėdama 8 metų patirtį marketingo srityje, specializuojuosi padedant B2B įmonėms pasiekti jų augimo tikslus, pritraukti investuotojus ir pasiekti naujų sėkmės aukštumų. Nors nedvejodama įsijaučiu į projektų smulkmenas, mano stipriausia pusė yra strategijų kūrimas ir jų pavertimas įgyvendinamais planais.

Kai nesu visiškai panirus į darbą, dažnai mane galima rasti ant banglentės, tyrinėjant naujus miestus, ar tiesiog mėgaujantis saule paplūdimyje 🌊 Tvirtai tikiu kelionių transformatyvia galia, kuri nuolat plečia mano suvokimą ir suteikia man unikalių perspektyvų. Mano interneto svetainė yra liudijimas mano smalsumui; ji buvo sukurta su dirbtinio intelekto pagalba. Nuotraukos, dizainas ir tekstų rašymas - tai darbai, kuriuos vykdant lemiamą vaidmenį atliko ChatGPT-4 ir Midjourney V5.

Taigi, jei norite peržiūrėti savo marketingo strategiją ar sužinoti, kaip DI gali padėti jūsų marketingo operacijoms, žinokite, kad esu čia ir pasiruošusi padėti 📨
Daugiau