Mentoriai
Valdymo inovacijų agentūros vadovė, sertifikuota projektų vadovė, socialinių mokslų daktarė.
Ieva Adomaitytė Subačienė

Miestas

Vilnius

Organizacija

Vilniaus Universitetas

Mentorystės: 13 / Atsiliepimai: 3

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Projektų vadovu tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus organizacijose dirbau nuo 2004 metų. Pradėjau nuo infrastruktūros plėtros, o toliau vis įdomiau ir įdomiau: MTEP, inovacijų kūrimo, mokymų, tyrimo projektai, socialinės antreprenerystė, verslumas, kūrybiškumas! Dar ilgiau dirbu mokymų trenere verslui, NVO ir viešajam sektoriui.

2016 m. įkūriau savo įmonę Innovate ir dabar su kolegomis ir partneriais darau, tai, kas man labai patinka: vedu mokymus, konsultuoju įmones, organizuoju renginius, atlieku tyrimus, rengiu metodikas, vertinu kokybę, audituoju.

Šiek tiek apie mane:
Baigiau tarptautinius projektų vadovų PMP mokymus, esu sertifikuota IPMA C projektų vadovė. Įdomus iššūkis nutiko 2020 kai buvau pakviesta mokytis su geriausiais projektų vadovais pasaulyje. Po savaitės mokymų tapau IPMA projektų meistriškumo konkurso teisėja. Jau antrus metus turiu galimybę susipažinti su geriausiais pasaulio projektais!

Dar mokiausi grupių dinamikos pagal Tavistock (JK) instituto metodiką, turiu Eneagramos amenybės tipologijos meistro sertifikatą, baigiau Design Thinking metodo mokymus ir vis mokausi ir mokausi :)

Stažavausi Japonijoje, Švedijoje, Italijoje, Norvegijoje. Podiplominės studijos Laplandijos universitete ir Bergeno koledže. Dabar irgi mokausi, ruošiuosi stažuotei JAV.

Mano interesų sritis - socialinės inovacijos ir socialinės inovacijos bei kūrybiškumas. Augantis socialinio verslo populiarumas leidžia sujungti mano kompetencijas: socialinio darbo žinias ir verslo patirtis.
Daugiau