Mentoriai
Verslininkas, investuotojas, lektorius
Žilvinas Butkevičius

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 44 / Atsiliepimai: 11

Mentorius užimtas

Atsilaisvins 2024 07 24

Rezervuoti
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu svajotojas, optimistas ir nenuorama, mane žavi didingos idėjos ir prasmingi pokalbiai su entuziastingais žmonėmis. Mėgstu nuolat mokytis, tobulėti ir judėti pirmyn, mano galva pilna idėjų kurias greit realizuoju. 2009 m. kartu su partneriais įkūrėme pirmąją įmonę – M Capital, kuri šiandien padeda tūkstančiams žmonių turėti turtingesnę ateitį ir šiandieną. Turiu daugiau nei 15 metų patirtį finansų srityje, mėgstu padėti žmonėms kurti pasyvias pajamas bei susitvarkyti asmeninius finansus, todėl išleidau knygą “Finansinės Sėkmės Formulė”, bei sukūriau mokymų programą “7 savaičių iššūkis”. Nuolat investuoju į nekilnojamą turtą, verslą, kriptovaliutas ir savo žinias. Dar vaikystėje užsikrėčiau nepagydoma motociklizmo liga (tiesa pasakius ir neketinu nuo jos gydytis) tad motociklai yra man kiek daugiau nei hobis. Motociklų lenktynės, kelionės, snieglentės, automobiliai, dviračiai, lego ir playstation neatsiejama mano gyvenimo dalis. Esu dėkingas už gyvenimą, finansinę laisvę ir galimybę kurti mėgaujuosi tuo kasdien ir noriu padėti kitiems tą pasiekti.

SVARBU, jei norite pradėti mentorystės procesą. Pas mane yra keletas taisyklių, nes laikas man labai brangus ir noriu jį naudoti efektyviai:
1. Susitikimus organizuoji ir inicijuoji Tu;
2. Į susitikimus (online sesijas) ateini pasiruošęs klausimus/temas kurias nori aptarti
3. Mano nurodymai turi būti vykdomi, jei tai nevyks - mūsų mentorystės laikas baigsis ankščiau nei numato iDialogue platforma
Daugiau