2024.04.16

Internetiniai resursai, padėsiantys karjeros pokytyje

Mąstai apie jaudinančius karjeros pokyčius? Nesvarbu, ar nori pereiti į naują industriją, prisiimti kitas pareigas ar pakeisti įmonę – internete gausu vertingų resursų tavo karjeros pokyčio kelionei.

 

LinkedIn Learning, Udemy, Coursera, The Open University – nuo techninių įgūdžių, kuriuos turi įgyti, kad karjeros pokytis būtų sėkmingas, iki minkštųjų įgūdžių, tokių kaip vadovavimas ir bendravimas. Šios platformos bei online universitetai siūlo daugybę kursų, kuriuos dėsto industrijų ekspertai.

 

Specifinių industrijos žinių taip pat galima išmokti ieškant specializuotų industrijos mokyklų. Pavyzdžiui, programavimo gali išmokti Codecademy, duomenų analizės – DataCamp, marketingo – LiMA, personalo valdymo – HR Klubas, ekonomikos – Harvard Business School online ir pan.

 

Dalyvauk online industrijos renginiuose bei klausyk industrijos tinklalaidžių – ten slepiasi naujų žinių bei kontaktų gausa. Tam, kad rastum šias galimybes, atsidaryk Google paieškos langą ir skirk 15 savo brangių dienos minučių 😉

 

Prenumeruok industrijos naujienlaiškius. Pavyzdžiui, apie #fintech viską žinosi, jei prenumeruosi Lino Beliūno naujienlaiškį, apie e-mail marketingą - jei prenumeruosi Sendline, o apie verslumą - iš Indie Hackers naujienlaiškio ir taip toliau. Na, o daugiau vertingų naujienlaiškių gali rasti panaršęs ir Substack platformą.

 

Mentorystė (aka idialogue) – pabendrauk su patyrusiu industrijos ekspertu, kuris padės suprasti, ar nauja pokyčio kryptis yra skirta tau, bei kuris padės pasiruošti naujiems karjeros iššūkiams. idialogue platformoje dauguma mentorių siūlo galimybę susitikti online, tad jokių trukdžių pasinaudoti šia galimybe nėra.

 

Karjeros koučingo paslaugos – apsvarstyk galimybę pabendrauti su žmogumi, kuris specializuojasi karjeros pokyčių klausimuose. Tokie žmonės online susitikimų metu gali padėti išsigryninti naujus tikslus bei žingsnius.

 

Galiausiai, prisimink, kad karjera yra kelionė, o ne tik tikslas. Nepaisant to, kur tu esi šiandien ar kokia yra tavo ateities karjeros vizija, svarbiausia yra mėgautis pačia kelione, mokytis iš patirčių ir siekti savo tikslų su pasitikėjimu bei atkaklumu. 

 

Neužmiršk džiaugtis kiekvienu pažangos žingsniu, nes ši kelionė gali būti vingiuota.

Join idialogue!

Share Facebook

For improvement
Neringa Sendriūtė Practical advice
The mindset of a stress expert. How do you find the calmness in the storm?
In order for him to be able to help others cope with their emotional challenges, he had to win his own internal fights. Today, Simonas Niedvaras carries not only the title of idialogue mentor, but also the role of a stress instructor, and Simonas's new book "The mindset of a stress expert" encouraged us to delve deeper into the topic of stress understanding and stress processing. In this article, Simonas shares his personal encounters with stress and practical insights on how to allow yourself to feel and act when feeling. In other words, how do you find the calmness in the storm?
Skaityti toliau
neringa Courses
Tarptautinės organizacijos tarptautinė mentorystės programa: ko Baltijos šalių vadovai gali pasimokyti vieni iš kitų
„Luminor“ banko Mokymų partnerė Danguolė Maslienė akcentuoja, kad sklandus vadovų bendradarbiavimas, komandiškumas ir lyderystės principų puoselėjimas yra svarbus ne tik dėl jų sklandaus ir sėkmingo darbo bei profesinio augimo, tačiau ir dėl sektino pavyzdžio formavimo darbuotojams. Jeigu mokosi ir auga vadovai, darbuotojai taip pat yra motyvuoti tobulėti.
Skaityti toliau
neringa Success story
Gerovės mentoriai: kaip jie prisideda prie darbuotojų ir organizacijos klestėjimo?
Pasak Agnės Gorpiničienės, kai kalbame apie darbuotojo emocinę sveikatą, svarbu suprasti, kad į darbą ateina ne funkcija, o žmogus. „Ar įmanoma pasamdyti tik vieną asmenybės dalį – jo žinias, bet ne visa kita, kas jį sudaro? Manau, kad ne. Ir jei mes renkamės pamatyti visą žmogų ir jį stiprinti, palaikyti, gauname kur kas didesnę vertę“, – įsitikinusi A. Gorpiničienė.
Skaityti toliau