Surfshark

2022.12.22

Kaip Surfshark teikia galimybę augti specialistams, o specialistams tapti vadovams?

Kadangi „Surfshark” greitai auga ir plečiasi, šioje įmonėje galima įgauti labai įvairios patirties ir pakreipti savo karjeros kelią norima linkme.

 

Jei atėjęs darbuotojas nuo pat pradžių žino, jog jis nenori vadovaujamo darbo, o tiesiog nori tapti savo srities profesionalu, tuomet tiek įmonė, tiek komandos vadovas padeda darbuotojui augti ir tobulėti. 

 

„Surfshark” darbuotojai visuomet žino savo „seniority” lygį ir turi savo komandai sudarytus asmeninius karjeros planus. Šie karjeros planai padeda žmonėms suprasti ne tik jų „seniority” lygį, bet ir kokių įgūdžių - techninių bei minkštųjų - jiems reikia tam, kad galėtų kilti pareigose. 

 

Darbuotojo karjeros kelias nuo pradedančiojo iki „senior” yra labai įvairus - tai visuomet priklauso nuo paties darbuotojo noro, motyvacijos bei gebėjimų. Komandos vadovas konsultuoja darbuotoją, padeda jam identifikuoti sritis, kur reikėtų toliau tobulėti, o įmonė suteikia įvairiausius mokymus - nuo vidinių, skirtų gerinti minkštuosius įgūdžius, iki išorinių bei specialių mokymų platformų, skirtų techninių įgūdžių gerinimui. 

 

Kita augimo galimybė – siekti vadovaujamos pozicijos. Šiuo metu apie 85% procentai vadovų, kurie dirba „Surfshark”, iki šios rolės užaugo įmonės viduje ir patys kadaise buvo savo srities specialistais. Dažniausiai specialistai patys išreiškia norą tapti vadovais ir siekti tokio karjeros kelio, tačiau tam pasiruošti kartais prireikia kelių mėnesių ar pusmečio. 

 

Specialistui išreiškus norą siekti vadovaujamos pozicijos, visų pirma, komandos vadovas skiria nemažai laiko padėti suprasti ar žmogus iš tiesų nori tokio karjeros kelio. Specialistas gauna progą šešėliuoti kitus vadovus, susipažįsta ne tik su vadovavimo teorija įvairių mokymų metu, bet ir kartu su komandos vadovu identifikuoja esamas žinių spragas. 

 

Taip pat, ilgaainiui komandos vadovas po truputį perleidžia vis daugiau atsakomybių specialistui, suteikdamas progą „pasimatuoti” šią poziciją. Jei darbuotojas nepersigalvoja, tuomet jau tapus vadovu, įmonė toliau padeda jam tobulinti savo įgūdžius įvairių išorinių bei vidinių mokymų pagalba, o dažnų „1on1” susitikimų metu su HR aptaria kylančias problemas. 

 

Surfshark” dažnai kuriamos naujos komandos, darbo pozicijos bei galimybės atrasti save naujose srityse. Įmonėje dažnai skatiname darbuotojus pasinaudoti šiomis progomis.

 

Su augimo ir darbo galimybėmis „Surfshark” plačiau susipažinti gali čia.

Join idialogue!

Share Facebook

Surfshark

For improvement
Neringa Sendriūtė Practical advice
The mindset of a stress expert. How do you find the calmness in the storm?
In order for him to be able to help others cope with their emotional challenges, he had to win his own internal fights. Today, Simonas Niedvaras carries not only the title of idialogue mentor, but also the role of a stress instructor, and Simonas's new book "The mindset of a stress expert" encouraged us to delve deeper into the topic of stress understanding and stress processing. In this article, Simonas shares his personal encounters with stress and practical insights on how to allow yourself to feel and act when feeling. In other words, how do you find the calmness in the storm?
Skaityti toliau
neringa Courses
Tarptautinės organizacijos tarptautinė mentorystės programa: ko Baltijos šalių vadovai gali pasimokyti vieni iš kitų
„Luminor“ banko Mokymų partnerė Danguolė Maslienė akcentuoja, kad sklandus vadovų bendradarbiavimas, komandiškumas ir lyderystės principų puoselėjimas yra svarbus ne tik dėl jų sklandaus ir sėkmingo darbo bei profesinio augimo, tačiau ir dėl sektino pavyzdžio formavimo darbuotojams. Jeigu mokosi ir auga vadovai, darbuotojai taip pat yra motyvuoti tobulėti.
Skaityti toliau
neringa Success story
Gerovės mentoriai: kaip jie prisideda prie darbuotojų ir organizacijos klestėjimo?
Pasak Agnės Gorpiničienės, kai kalbame apie darbuotojo emocinę sveikatą, svarbu suprasti, kad į darbą ateina ne funkcija, o žmogus. „Ar įmanoma pasamdyti tik vieną asmenybės dalį – jo žinias, bet ne visa kita, kas jį sudaro? Manau, kad ne. Ir jei mes renkamės pamatyti visą žmogų ir jį stiprinti, palaikyti, gauname kur kas didesnę vertę“, – įsitikinusi A. Gorpiničienė.
Skaityti toliau