idialogue

2023.03.07

Ateis laikas, kai pajusi, kad turi šias knygas perskaityti ir pritaikyti

Ateis laikas, kai pajusi, kad turi šias knygas perskaityti ir pritaikyti, arba ateis Mentoriai, kurie sakys, kad šios knygos tikrai vertos tavo laiko. Dalinamės mūsų patyrusių šaunuolių knygų rekomendacijomis, nepražiopsok!

 

Jolita Budrienė rekomenduoja:

J. Tegze „Full Stack Recruiter” – išsamiausias ir įžvalgiausias sourcing ir recruiting vadovas rinkoje.

E. Berne „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės” – atskleidžiama „žaidimų”, kuriais žmonės traumuoja ir emociškai išnaudoja vienas kitą, mechanika. Knygoje aprašomi principai padeda suprasti ir koreguoti savo elgesį bei moko atpažinti ir nesivelti į žalingas manipuliacijas tarpusavio santykiuose.

M. Gladwell „Išskirtys” – tai nėra dar viena knyga apie tai, kaip uždirbti milijoną. Greičiau atvirkščiai – knyga apie tai, kodėl jūs vis dar neuždirbote milijono. Autorius atskleidžia, kad neeilinės sėkmės istorijos pasiekiamos visai ne intelektu ir ambicijomis, o susiklosčius iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingoms gyvenimo aplinkybėms.

 

Greta Skripkutė rekomenduoja:

D. Acemoğlu, J. A. Robinson „The Narrow Corridor” – knyga apie laisvę visuomenės ir valstybės santykių kontekste.

 

Tomas Ivanaitis rekomenduoja:

A. de Saint-Exupéry „Mažasis princas” – tai knyga, kurią verta skaityti visą gyvenimą apie berniuką iš kitos planetos ir jo tarpplanetines keliones, o ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį, draugystę, vienatvę ir vienišumą.

 

Paulina Ašakaitė rekomenduoja:

J. E. Young, J. S. Klosko „Ištrūk iš spąstų” – ar pastebėjote, kad tam tikrose gyvenimo situacijose elgiamės taip, tarsi būtume užprogramuoti? Laikomės įsikibę artimų žmonių, keliame sau didelius reikalavimus, teikiame pirmenybę ne savo, o kitų poreikiams. Šios knygos autoriai, žymūs JAV psichologai bei filosofijos mokslų daktarai siūlo naują strategiją, leidžiančią palengva keisti savo asmenybę ir priartėti prie tokio savęs, kokiu trokštame būti.

M. Beattie „(Ne)priklausomi" – šioje knygoje supažindinama su kopriklausomais, per daug linkusiais kitus kontroliuoti žmonėmis.

 

Vilma Skrypnikovaitė rekomenduoja:

D. Coyle „Kultūros kodas” – apžvelgiamos pačios sėkmingiausios pasaulio organizacijos ir parodoma, kodėl jos klesti. Autorius demistifikuoja įmonių kultūros kūrimo procesą, išskirdamas tris esminius gebėjimus ir įgūdžius, kurie padeda užmegzti tarpusavio ryšį bei sutelkti žmones, lyg juos vestų vieningas protas.

 

Aurimas Vilkaitis rekomenduoja:

V. E. Frankl „Žmogus ieško prasmės” – nuostabi knygą, ateis laikas kai ją turėsi perskaityti ir suprasti prasmės siekimą, orientaciją į gyvenimo tikslų realizavimą, kūrybiškumą, vaizduotę, intuiciją, gebėjimą mylėti bei išgirsti sąžinės balsą. Savo psichologinę teoriją V. E. Franklis pavadino logoterapija – sistema, padedančia žmogui ieškoti savo gyvenimo prasmės ir ją atrasti.

 

Simonas Gaušas rekomenduoja:

E. Tolle „Naujoji žemė“ – autorius parodo kaip įveikti ego valdomos sąmonės ribas. Tai yra ne tik esminė laimingo gyvenimo sąlyga, bet ir žingsnis, kurį žengę žmonės užbaigs pasaulyje vykstančius konfliktus ir nutrauks kančią.

Norisi daugiau knygų rekomendacijų? Skaityk 10 knygų, kurias skubėti perskaityti tau rekomenduoja idialogue Mentoriai | 7th edition.

 

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Amston Praktinis patarimas
Darbuotojai – bumerangai: išėjau, bet noriu grįžti
43 proc. palikusių savo pozicijas teigia, kad buvęs darbas, jų nuomone, buvo geresnis už esamą, 41 proc. mano, jog sprendimą palikti įmonę priėmė neapgalvotai, o ketvirtadalis darbuotojų iš tiesų sugrįžta pas buvusį darbdavį.  Jei esi vienas tų darbuotojų, kuris svarsto apie grįžimą pas buvusį darbdavį, mūsų partnerių Amston, atrankų ir HR sprendimų agentūros, atrankų komandos vadovė Eivina Staniulytė dalijasi savo įžvalgomis apie tai, kaip būti sėkmingu darbuotoju – bumerangu. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Augimui
Partnerysčių rinkodara – tiems, kurie mėgsta bendrauti ir analizuoti
Ar žinojote, kad partnerysčių rinkodara tampa vis populiaresnė dėl savo efektyvumo ir patrauklumo tiek verslams, tiek turinio kūrėjams? Vienas iš lyderių, dirbančių šioje srityje, yra Rokas Ramanauskas, Surfshark partnerysčių rinkodaros vadovas bei idialogue mentorius, kuris naujajame mūsų straipsnyje pristato šios rinkodaros rūšies subtilybes bei patarimus tiems, kurie mato savo karjerą būtent čia. Rokas teigia, kad affiliate rinkodaros specialistu gali tapti žmonės iš įvairių sričių, tačiau sėkmingiausi yra tie, kurie turi patirties su partnerystėmis, pardavimais, skaitmenine rinkodara ir duomenų analize.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Augimui
Mentorių TOP5 tinklalaidžių rekomendacijos
Vasariški pasivažinėjimai dviračiu, o gal diena hamake pas močiutę sode? Vienu ar kitu atveju, vertinga ir įdomi informacija tinklalaidės formate tokiai progai nepamaišys. Šiame įraše dalinamės idialogue mentorių TOP5 tinklalaidžių rekomendacijomis.
Skaityti toliau