Galimybių link - neįtikėtinai maža konkurencija

Perspėjimas: tai nėra pozityvus straipsnis apie tai, kaip lengva siekti savo tikslų. Šis straipsnis yra priminimas, garsiai žadinantis tavo tikrąjį potencialą.

Mes visi linkę jaustis ypatingi - savotiškas maištavimas saviraiškos amžiuje. Tokios platformos kaip Facebook ir Instagram verčia mus jaustis puikiais. Didybė yra mūsų viduje, tačiau dauguma žmonių nėra pakankamai kantrūs, kad leistų jai subręsti. Taip, iki didybės reikia subręsti.

Dauguma žmonių niekada nebus iš tiesų sėkmingi

“It’s lonely at the top. 99% of people are convinced they are incapable of achieving great things, so they aim for mediocre. The level of competition is thus fiercest for ‘realistic’ goals, paradoxically making them the most competitive.” - Tim Ferriss

Mūsų mąstymas yra sąlyginai menkas: dauguma žmonių yra pernelyg susirūpinę dėl konkurencijos, dėl šios priežasties jie visą laiką kovoja dėl smulkmenų - kaip ir kiti 99% aplinkinių. Ironiška, bet didžiausia konkurencija yra dėl smulkių prizų - tai žaidimas, kurio tu nenori laimėti. Tačiau tai nebūtinai turi būti taip.

Jūsų giliausių svajonių gyvenimas - 100% finansinė nepriklausomybė, kelionės po pasaulį su savo šeima, nesvarbu - tai gali būti bet kas. Gera žinia ta, kad visa tai yra prieinama, jei žinai nuo ko pradėti. Tačiau dauguma žmonių niekada nenusisuks nuo saugumo jausmo, kurį garantuoja buvimas aplinkos dalimi. Suprantama, tiesa?

Dauguma žmonių nepasiruošę klysti

“If I fail more than you, I win.” - Seth Godin

Dauguma žmonių nekenčia nesėkmių. Jie bėga nuo to, kas neišvengiama. Jų akyse, jei jie neturi sugebėjimų, jie yra nevykėliai. Kadangi jų savęs įvertinimas yra tiesiogiai susijęs su jų gebėjimais, bet kokia nesėkmė prilygsta įrodymui, kad jie nėra pakankamai geri. Bet būtent dėl to jie išliks vidutinybėmis. Jei jie nenori suklysti, jie negalės mokytis iš savo klaidų. Jei jie niekada nesimokys, jie niekada neaugs ir netobulės.

Jei norite tapti geriausia savo versija, jūs turite būti pasirengę klysti - ir klysti daug. Nesėkmė atneša nuolankumą, o nuolankumas vysto jūsų charakterį. Tai padeda jums juoktis iš savo klaidų ir nepriimti visko taip rimtai. Kaip augalas, gaudamas saulės šviesos, taip ir jūsų augimo greitis pagreitės iki 10 kartų.

Jei esi atviras nesėkmėms, atveri save iki didžiulės sėkmės, kurios niekada anksčiau nepatyrei.

Dauguma vidutinybių nevertina mokymosi proceso

“Repetition can be boring or tedious, which is why so few people ever master anything.” - Hal Elrod

Mokymasis yra sunkus. Kelias, kurį turi žengti, siekiant tapti savo amato profesionalu ir nuolat klysti, yra kupinas iššūkių. Tačiau tai puikios naujienos mums visiems. Sėkmingas verslininkas Darrenas Hardy kartą teigė, kad jis visada džiaugiasi, kai kažkas yra sunku, nes tai reiškia, kad dauguma žmonių to niekada nedarys. Konkurencija bus maža.

Kai pirmenybę pradėsi teikti mokymuisi, atrasi apie 1% galimybių, kurios iš tikrųjų gali pakeisti tavo gyvenimą. Dar svarbiau - šios galimybės turi neįtikėtinai mažą konkurenciją!

Nugalėtojai veikia kaip nugalėtojai, kol jie tampa nugalėtojais

“Winners act like winners before they become winners. That’s how they become winners.” - Bill Walsh

Giliai viduje dauguma žmonių savimi abejoja, kad jie turi tai, ko reikia, kad taptų nepaprastais ir unikaliais. Kas yra įdomiausia - tu privalai patikėti, kad tai gali įvykti, tuomet tavo protas pradės pasąmoningai ieškoti sprendimų.

Nugalėtojai veikia kaip laimėtojai. Jie tiki, kad jie gali būti sėkmingi ir jų protas pradeda dirbti jiems.

Tu neturi laiko pavydui

Šiame pasaulyje mes neturime daug laiko. Sėkmingiausi ir žinomiausi asmenys dažnai savo gyvenimo įvykius komentavo kaip labai greitai vykstančius, todėl kiekvienas momentas, valdomas pavydo, yra iššvaistytas laikas.

Kartą girdėjau, kad pavydas yra kaip apsinuodijimas nuodais ir naivus tikėjimas, kad kitas asmuo mirs - tiesiai į dešimtuką! Vienas iš geriausių patarimų, kuriuos girdėjau šia tema, buvo keturi paprasti žodžiai:

“Stay in your lane.”

Investuok į save. Sužinok viską, kas įdomu. Eksperimentuok, o jei nepavyks - atrasi kas veikia.

Apibendrinant

Dauguma žmonių išliks vidutiniški, jie ir toliau kovos dėl vidutinių prizų.

Tavęs, mielas drauge, laukia kelias, kuris veda į neįtikėtinai įdomų ir pilną gyvenimą - jis yra nemokamas ir atviras, ir jame nėra konkurencijos.

Perėjimas nuo įprastinio gyvenimo prie nepaprasto gyvenimo yra vienas iš įdomiausių sprendimų, kuriuos kada nors priimsi. Mokymasis, augimas ir ėjimas šiuo keliu leis jums jaustis gyvesniais, nei jūs kada nors jautėtės.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook
Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kodėl brandaus amžiaus žmonės turėtų būti laukiami darbo rinkoje ir pasitikėti savimi?
Dirbti su amžiumi įvairia komanda, tiesiog reiškia darbą su skirtingais žmonėmis. Visgi stereotipai ir nuostatos dėl amžiaus yra gajūs darbo rinkoje, nes skirtingo amžiaus žmonės atsineša skirtingas kompetencijas, požiūrį į gyvenimą ir ateities planus.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Marketer's guide on how to be creative in a complex industry
Marketers, it is a hard truth but today staying ahead of the curve requires more than just a mastery of conventional marketing strategies. Knowing when to post and how to include CTA sentences is not enough. Moreover, if you add a complex industry such as cybersecurity to it, well.. good luck driving sales and creating engagement around the brand's name. 
Skaityti toliau
Linkedist Praktinis patarimas
Karjeros pokytis - kaip apie jį komunikuoti LinkedIn'e?
Ne paslaptis, kad LinkedIn socialinis tinklas atveria galimybes užmegzti vertingus ryšius su profesionalais nepriklausomai nuo jų lokacijos ar industrijos. Jei ketini keisti darbovietę ar savo karjeros kryptį, optimizuotas LinkedIn profilis ir reguliariai kuriamas turinys gali prisidėti prie sklandesnio ir greitesnio starto.
Skaityti toliau