Mentoriai rekomenduoja: įgūdžių ir žinių šaltiniai

Užsibrėžei naujus mokymosi ir tobulėjimo tikslus? idialogue Mentoriai rekomenduoja informacijos šaltinius, iš kurių semiasi naujų savo profesinės srities žinių. Taip pat Mentoriai dalinasi klubų ir organizacijų nuorodomis, prie kurių gali prisijungti, jei nori save apsupti naudinga informacija ir žmonėmis!

 

 

Mentorė Laura Astrauskienė pataria sekti savo profesinės srities grupes soc. tinkluose (ne tik Facebook, bet ir LinkedIn, Reddit ar net Tik Tok tinkluose). Mentorė Jelena Eirošienė rekomenduoja nepraleisti aktualių žinių, sekant tam tikrus hashtag soc. tinkluose. Galiausiai, Mentorė Eisvė Trečiakauskaitė perspėja dairytis naujų informacijos šaltinių atidžiai, nusprendžiant kur investuoti laiką ir energiją tikrai verta.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

info@idialogue.lt

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kodėl brandaus amžiaus žmonės turėtų būti laukiami darbo rinkoje ir pasitikėti savimi?
Dirbti su amžiumi įvairia komanda, tiesiog reiškia darbą su skirtingais žmonėmis. Visgi stereotipai ir nuostatos dėl amžiaus yra gajūs darbo rinkoje, nes skirtingo amžiaus žmonės atsineša skirtingas kompetencijas, požiūrį į gyvenimą ir ateities planus.
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Praktinis patarimas
Marketer's guide on how to be creative in a complex industry
Marketers, it is a hard truth but today staying ahead of the curve requires more than just a mastery of conventional marketing strategies. Knowing when to post and how to include CTA sentences is not enough. Moreover, if you add a complex industry such as cybersecurity to it, well.. good luck driving sales and creating engagement around the brand's name. 
Skaityti toliau
Linkedist Praktinis patarimas
Karjeros pokytis - kaip apie jį komunikuoti LinkedIn'e?
Ne paslaptis, kad LinkedIn socialinis tinklas atveria galimybes užmegzti vertingus ryšius su profesionalais nepriklausomai nuo jų lokacijos ar industrijos. Jei ketini keisti darbovietę ar savo karjeros kryptį, optimizuotas LinkedIn profilis ir reguliariai kuriamas turinys gali prisidėti prie sklandesnio ir greitesnio starto.
Skaityti toliau