idialogue

2022.02.01

Mentoriai rekomenduoja: įgūdžių ir žinių šaltiniai

Užsibrėžei naujus mokymosi ir tobulėjimo tikslus? idialogue Mentoriai rekomenduoja informacijos šaltinius, iš kurių semiasi naujų savo profesinės srities žinių. Taip pat Mentoriai dalinasi klubų ir organizacijų nuorodomis, prie kurių gali prisijungti, jei nori save apsupti naudinga informacija ir žmonėmis!

 

 

Mentorė Laura Astrauskienė pataria sekti savo profesinės srities grupes soc. tinkluose (ne tik Facebook, bet ir LinkedIn, Reddit ar net Tik Tok tinkluose). Mentorė Jelena Eirošienė rekomenduoja nepraleisti aktualių žinių, sekant tam tikrus hashtag soc. tinkluose. Galiausiai, Mentorė Eisvė Trečiakauskaitė perspėja dairytis naujų informacijos šaltinių atidžiai, nusprendžiant kur investuoti laiką ir energiją tikrai verta.

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

info@idialogue.lt

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Augimui
Kokią įtaką mentorystė daro emocinei sveikatai?
Organizacijų veiklos tempai spartėja, projektų terminai siaurėja, ambicijos auga, o riba tarp asmeninio ir profesinio gyvenimo blunka. Ar sutiktumei su mumis, sakančiais, kad spartėjančiame pasaulyje sunku rasti laiko kitiems, o dažnai net ir sau pačiam?  Pasak Pasaulinės sveikatos organizacijos (WHO), net 15%, o po pandemijos ir visi 30%, darbingo amžiaus žmonių patiria emocinį stresą, kurio neturi su kuo aptarti ir kartu išspręsti. 
Skaityti toliau
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Persikvalifikavimas – investicija, kuriai reikalingi du dalykai
Paulius Žvinakis, idialogue partnerių Centric IT Solutions Lithuania BI analitikas, kaskart pasakodamas šią istoriją jaučia, kad padeda žmonėms, kurie nesijaučia savęs realizavę dabartinėje karjeroje ir dvejoja dėl savo karjeros sprendimų. Buvęs savivaldybės sveikatos skyriaus vadovas, šiandien sėkmingai kylantis IT karjeros laiptais, atskleidžia, kad persikvalifikavimo procesas yra investicija ir šiai investicijai reikia skirti du svarbius dalykus.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Pokyčiai verslo sektoriuose: kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje?
Noris savo karjerą pasukti perspektyvia kryptimi? idialogue partneriai Amston, atlikdami dešimtis, o gal net virš šimto atrankų per metus, geriausiai žino kokios specialybės šiandien – populiarumo viršūnėje. Šiame straipsnyje Amston dalinasi ne tik specialybių sąrašu, bet ir įžvalgomis kuo išsiskiria kiekviena specialybė ir kokio tipo žmonėms ji tinkamiausia.
Skaityti toliau