idialogue

2022.06.30

Mentoriai rekomenduoja: tinklalaidės

Ar žinai, ką vairuojant, vaikštant ar gaminant rekomenduoja klausyti idialogue Mentoriai? Dalinamės tinklalaidžių sąrašu, kad gausybėje kasdien išleidžiamo turinio, rastum patį geriausią.

 

Mentorė Lina Nuobarienė rekomenduoja:

The Diary of a CEO – apie augimą ir nuopolius, apie klaidas, sėkmės kainą ir apie įkvėpimus su įdomiais pašnekovais.

 

Mentorė Gražina Morozovienė rekomenduoja:

Johnas Maxwellas yra numeris 1 New York Times bestselerių autorius, treneris ir pranešėjas, pardavęs daugiau nei 24 milijonus knygų 50 kalbų. Johnas Maxwellas daugiausia dėmesio skiria lyderystei.

 

Mentorius Julius Morkūnas rekomenduoja:

The Knowledge Project – Shane Parrish kalbina žinomus įvairių sričių profesionalus, siekdamas klausytojams perduoti pašnekovų sunkiai įgytą patirtį ir / arba išmintį. Podcast'o devizas „master the best of what other people have already figured out” puikiai apibendrina tematiką.

 

Mentorė Eglė Adamonytė rekomenduoja:

Ai, viskas gerai – pokalbiai apie psichinę mūsų sveikatą. Apie tas būsenas, kai atsakome „ai, viskas gerai…”, nors gerai nebūna.

 

Mentorė Jelena Eirošienė rekomenduoja:

Proto industrija – laida apie lietuviškas verslo įmones, efektyvius, nestandartiškai mąstančius ir kūrybingus žmones, jų sėkmes ir nesėkmes.

 

Mentorius Saulius Alksnis rekomenduoja:

Pradėk iš naujo – geresnio aprašymo, nei yra sukurtas, ir nesugalvosi: „Pabandei ir nepavyko? Susimovei? Nerandi ką nori veikti gyvenime? Nekenti savo darbo? Įstojai „ne ten“? Nepaėjo verslas? Kam nepasitaiko. Tiesiog susiimk ir... pradėk iš naujo. Antrą kartą pavyks geriau. Karjera, santykiai, verslas, finansai, sveikata — pasikalbėkim su žmonėmis, kurie suteikė sau antrą šansą.”

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Tobulėjimui
Neringa Sendriūtė Sėkmės istorija
Kodėl nuo gyvenimo Australijoje gali norėtis pabėgti ir laimę atrasti Lietuvoje?
Gyvenimas užsienyje šiandien nebėra retas reiškinys, o istorijų apie platesnes galimybes, pasaulio pažinimą ir geresnes ekonomines sąlygas turime apsčiai. Visgi, emigravimas gyvenimui į kitą šalį yra sudėtingas gyvenimo pokytis, mat dažnam viską tenka pradėti nuo nulio.
Skaityti toliau
Amston Praktinis patarimas
Kaip pasiruošti darbo pokalbiui dėl IT pozicijos?
„Statista“ duomenimis, 2023-ieji buvo pažymėti vienais didžiausių atleidimų IT sektoriuje per pastarąjį dešimtmetį. Darbuotojus masiškai atleido technologijų gigantai „Amazon“, „Meta“, „Google“ ir „Microsoft“. Pasauliniai pokyčiai IT technologijų srityje neaplenkė ir Lietuvos – pirmąjį šių metų ketvirtį su visais arba dalimi savo darbuotojų atsisveikino ir ne viena Lietuvoje veikianti IT kompanija.
Skaityti toliau
idialogue Praktinis patarimas
Grįžtamasis ryšis: kodėl nevertėtų pamiršti jo svarbos bei kaip jį teikti?
Grįžtamasis ryšys yra konstruktyvus (į)vertinimo atsakas kolegai apie atliktą užduotį, elgesį, rezultatus. Jis gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas. Visgi mentoriui grįžtamasis ryšys reiškia kur kas daugiau. Tai – padėka už skirtą laiką, savo žinių pasidalijimą bei patirčių pritaikymą mentee situacijoms. Kodėl mentee neturėtų pamiršti suteikti savo mentoriui grįžtamąjį ryšį ir kaip tai daryti tinkamai atsako idialogue mentorė Renata Šepetė.
Skaityti toliau