Mentoriai
Advokatė, Asocijuotoji partnerė
Dr. Laura Augytė-Kamarauskienė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Advokatų kontora Glimstedt

Mentorystės: 2 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu praktikuojanti teisininkė jau daugiau kaip 20 metų. Advokatės veiklą pradėjau nuo savo pačios kontoros, subūriau ir išauginau komandą, o nuo 2020 m. su komanda prisijungėme prie vienos lyderiaujančių advokatų kontorų GLIMSTEDT. Savo advokatų kontoros kūrimas ir verslo vystymas, kolektyvo formavimas, darbas su klientais suteikė neįkainojamų pamokų ir patirčių.

Man karjera – tai visų pirma klientų ir kolegų pripažinimas bei pasitikėjimas. Taip pat tai, kad savo patirtimi galiu dalintis su studentais, kolegomis, ugdyti jaunesniąją kartą.

Įgijusi teisininkės išsilavinimą, visuomet daug dirbau savo srityje – pradėjau Teisingumo ministerijoje specialiste, vėliau perėjau dirbti į Lietuvos notarų rūmus, lygiagrečiai parašiau ir apgyniau disertaciją, penkiolika metų dėsčiau universitete, užėmiau docentės pareigas. Vėliau tapau advokate, arbitre, pasukau į verslo sritį – šiuo metu esu ir nepriklausoma valdybos narė, nuolat keliu ne tik profesinę savo kvalifikaciją, bet domiuosi įvairiomis sritimis (psichologija, personalo vadyba, verslo valdymu), pati esu vedusi daugybę mokymų, skaičiusi ne vieną pranešimą konferencijose ir parašiusi ne vieną mokslinį straipsnį. Šis įdirbis ir atvedė mane į ten, kur šiandien esu – organiškai, nuosekliai.

Nuo 2009 m. esu ir Europos Komisijos nepriklausoma ekspertė Teisingumo, laisvės ir saugumo srityje. Be to, esu Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojama arbitrė, Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos Civilinio proceso teisės komiteto pirmininkė.

Esu atvira ir nuoširdi, mielai bendrauju ir dalinuosi savo patirtimi bei įžvalgomis, mėgstu įkvėpti ir auginti jaunus žmones, todėl esu įsitikinusi, kad sugebėsiu būti gera mentore ne tik teisinį kelią pasirinkusiems žmonėms.
Daugiau