Mentoriai
Delivery Manager
Gediminas Strelčiūnas

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 0 / Atsiliepimai: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu IT Devilvery Manager projektinėje IT įmonėje Nortal. Nors mokiausi kitos srities - statybos inžinerijos, karjerą pasukau į IT pusę jau prieš 10 metų - Barclays IT Service Desk'e, vėliau dirbau sistemų administratoriumi Barclays, DevOps specialistu IBM, vadovo pareigas pradėjau kaip Team Lead, vėliau tapau Service Owner, Scrum Master ir jau metus laiko dirbu dabartinėje pozicijoje.

Mano pareigos yra naujų komandų formavimas naujiems programinės įrangos gamybos projektams, naujų projektų procesų formavimas ir keitimas pagal kliento ir komandos poreikius, vadovavimas žmonėms, dalyvavimas pardavimo procese, naujų žmonių samdymas į įmonę, kliento portfelio valdymas bei atsakomybė už finansinius projekto rezultatus.

Darbe dažnai tenka vertinti ir prisiimti atsakomybę, atlikti kokybiškus sprendimus turint mažai faktų, spręsti sudėtingas su žmonėmis ar klientais susijusias situacijas.

Galėčiau padėti pakeisti savo karjeros kryptį iš inžinieriaus, programuotojo ar testuotojo į darbo organizavimo/vadovavimo pareigas. Pakonsultuoti pradedančius IT komandų ar projektų vadovus.
Daugiau