Mentoriai
Vykdančioji vadovė | COO | Lektorė
Evelina Burokė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Mentorystės: 0 / Atsiliepimai: 0

Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

💡 Švietimas yra mano teorija, strategija ir praktika jau visą dešimtmetį!

🎓 Nuo 2021 m. studijuoju edukologijos doktorantūroje, kurioje daugiausia dėmesio skiriu aukštojo mokslo tarpdiscipliniškumui, universitetų politikai ir aukštojo mokslo dalyvių praktikai. Vilniaus universitete baigiau tarpdisciplinines Pietų Azijos studijų (indologijos) bakalauro (2014) ir Šiuolaikinių Azijos studijų magistro (2016) programas.

🚀 Nuo 2013 dirbu švietimo vadybos srityje, esu vadovavusi skirtingoms neformalaus švietimo įstaigoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Šiuo metu esu vienos didžiausių neformalaus švietimo organizacijų "Robotikos akademija" vykdančioji vadovė (COO) ir puoselėju STEAM ir EdTech misiją Lietuvoje.

🌪 Dinamiška aplinka švietimo srityje - tai mano arbatos puodelis, kuriame galiu patarti švietimo organizacijų ir komandų vadybos, verslo plėtros, inovatyvių strategijų ir veiklos sprendimų kūrimo klausimais.

🚀 Tikiu, kad mano profesinė patirtis švietimo vadybos srityje bei siekis plėtoti švietimo technologijas (EdTech), kartu su asmeniniais gebėjimais, tokiais kaip pozityvi lyderystė, aistra moksliniams tyrimams, strateginis mąstymas, kūrybiškumas, atidumas detalėms, ir gebėjimas greitai reaguoti gali prisidėti prie sėkmingos mentorystės.
Daugiau