Mentoriai
Karjeros mentorė, HR valdymo ekspertė
Giedrė Žentelytė-Linkienė

Miestas

Kaunas

Organizacija

Mentorystės: 11 / Atsiliepimai: 3

Mentorius užimtas

Atsilaisvins 2023 04 27

Rezervuoti
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Galiu padėti Tau trijose temose:
#1 Karjeros klausimai. Nesvarbu, ar dar tik renkiesi karjerą, ar jau nukeliavai savo karjeroje ilgą kelią, bet darbar nori rinktis kažką kitą, o gal tiesiog nebežinai, ar sutikti imtis kitų atsakomybių, kurias Tau siūlo įmonė. Esu ta mentorė, kuri bet kuriuo atveju duos vieną ar kitą patarimą, pirmiausia susijusį su didele patirtimi.
#2 Žmogiškieji ištekliai. Turiu 15 metų patirtį dirbant HR vadove ir tiesiog vadove įvairiose organizacijose, taigi žmonių klausimai yra mano aistra ir stiprybė. Jei dirbi HR srityje ir turi asmeninių iššūkių, kreipkis, pasikalbėkime. Taip pat mielai patarsiu, jei nori pereikti į HR sritį iš kitos profesinės srities.
#3 Vadovavimas. Esu sertifikuota koučerė ir dar eilę metų dirbusi su įvairaus lygio vadovais, įskaitant ir kompanijų prezidentus. Žinau jų kasdienybę ir iššūkius, su kuriais jie susiduria. Jei esi vadovas ir stringi savo veikloje, ypač suvaldant komandą, ją motyvuojant, siekiant suprasti savo žmones bei padėti jiems siekti geresnių rezultatų, esu ta mentorė, kuri padės į savo situaciją pažvelgti iš šono ir atrasti būdus, kaip išspręsti problemas ir atrasti sprendimus.
Daugiau