Miestas

Kaunas

Mentorystės: 0 / Atsiliepimai: 0

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Esu Lina Mass – brendo strategė, identiteto dizainerė, sambūrio įkūrėja bei lektorė.

Mano aistra visada buvo grafinis dizainas. Noras tobulėti šioje srityje mane suvedė su brendo strateginiu marketingu. Mane be galo žavi kokį pokytį gali sukurti kūrybinių idėjų (dizaino) apjungimas su analitiniais duomenimis (strategija) bei žmogaus misija šiame gyvenime. Kaip žibančiomis akimis verslo įkūrėjas pradeda pats įtikėti savo verslo idėja ir drąsiai ją uždegti kitus. Ir žinoma pritraukti klientus!

Man taip malonu matyti, kaip jauni verslai įgauna pasitikėjimo ir žinojimo ką ir kaip daryti, kad pritraukti savo idealius klientus ir siekti savo tikslų. Džiaugiuosi galėdama su jais žengti į naują profesionalumo lygį, kuriame susilieja prasmė ir augimas.

Mano misija - padėti išvengti prastų dizaino patirčių tiek dizaineriams, tiek verslams. Vienoje veikloje esu Dizainerių Sambūrio (kursų dizaineriams) autorė ir mentorė. O taip pat konsultuoju pradedančius ir pasiekusius plotį verslus dėl brendo marketingo naudojimo savo komunikacijoje. Nes geras dizainas pirmiausiai prasideda nuo strategijos: Ką darau? Kam darau? Kodėl darau? Koks veiklos tikslas?

Daugiau apie mane: Linamass.com ir dizaineriusamburis.lt
Daugiau