Mentoriai
Smulkaus verslo strategė-mentorė
Monika Jahani

Miestas

Vilnius

Mentorystės: 3 / Atsiliepimai: 2

Mentorius neaktyvus

Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Konsultuoju verslo pradžios ir augimo klausimais. Padedu solo ir smulkiesiems verslams atrasti tinkamus būdus augti, burti bendruomenes, inicijuoti drąsius sprendimus, pritraukti naujus klientus ir sukurti atpažįstamą prekinį ženklą.

Mano tikslas ir pažadas: Edukuoti. Skleisti emociją. Ugdyti požiūrį.

Visi verslai ir asmenybės – skirtingi, ko pasekoje negalime sau taikyti kaimyno strategijos. Mano užduotis – atrasti individualius ir nestandartinius sprendimus, geriausiai tinkančius kliento verslui.

Daug laiko investuoju į asmeninį tobulėjimą, inovatyvių sprendimų paiešką bei kūrybiškumo ugdymą. Mano manymu, tai vienos svarbiausių savybių, kurias turi turėti verslo mentorius.

Mano požiūris į verslą – kiek kitoks. Man labai svarbi emocinė būsena, verslo kūrimas ir plėtojimas pagal vertybes, turimą gyvenimo būdą. Didelę svarbą teikiu klientų patirtims: dirbame ties lojaliais klientais, parduodančiais atsiliepimais, inovatyvių sprendimų pritaikymu ir išskirtinumais.

Šalia to, padedu labiau pasitikėti savimi, žiūrėti į viską paprasčiau, dirbti produktyviau, išmokti planuoti kasdienes užduotis, kurios vestų prie norimų rezultatų.

Susisiekime puodeliui virtualios kavos!

Daugiau apie mane - https://jahanimonika.lt/
Daugiau