Mentoriai
Šukuosenų trenerė, vizažistė
Rima Berdnikovienė

Mentorystės sritis

Miestas

Vilnius

Organizacija

Rimakeup makiažo ir šukuosenos studija

Mentorystės: 4 / Atsiliepimai: 1

Laisvas
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai

Apie

Šukuosenų trenere, vizažistė
Dzuli Po ir Airon Po numerologijos praktikė, Tethahealing,Reiki, jogos praktikė

7 metus dirbu grožio srityje, 4 iš jų organizuoju mokymus grožio srities specialistams. Giliai domiuosi pasaulio pažinimu, numerologija, sąmonės galia, koučingu. Padedu žmonėms surasti savo pašaukimą pagal gimimo datą ir susidoroti su savo baimėmis ir įsitikinimais.

Daug kas klausia:
- Kaip sužinoti savo pašaukimą ir realizuoti save?
- Kiekvienas iš mūsų žino, kad tik mylimas darbas, veikla pagal širdį daro mus laimingais. Kaip gi išgirsti sielos balsą? Kaip suprasti kas ištikrųjų mums skirta? Kaip išgryninti savo pašaukimą ir suteiktus resursus? Kaip būti sėkmingu ir laimingu visose srityse?

Jau nuo mažens domėjausi Visatos dėsniais, gyvenimo prasme. Užaugusi ir susidurusi su savęs realizavimo sunkumais, labai daug domėjausi, išklausiau nemažai lekcijų, perskaičiau daug knygų - radau atsakymus į daugelį klausimų. Jau antrus metus padedu žmonėms rasti save, sužinoti savo gyvenimo užduotis. Tai neapsakoma laimė, kai žmogus pagaliau supranta kokia jo misija šioje Žemėje, todėl vieną dieną nusprendžiau, kad noriu, jog kuo daugiau žmonių pajaustų tą laimę, gautų tą supratimą.

Mentorystė aktuali visiems, kas ieško savęs, nori atrasti savo resursus, išgryninti galimybes. Galiu suteikti informaciją apie skaičius, kurie įtakoja jūsų gyvenimą. Apie sąmonės galimybes. Apie tai, kaip sutvarkyti savo mintis, atsikratyti baimių, rasti hormoniją su savimi, kaip siekti ir pasiekti tikslų.

Labai tikiuosi Jus motyvuoti ir nukreipti teisingu keliu!
Daugiau