Mentoriai
Continuous Improvement Manager
Ruta Albrektiene

Miestas

Vilnius

Organizacija


Laisvas
Susitikime gyvai
Susitikime online
Galime bendrauti:
Lietuviškai English

Apie

Atsidūrus darbo rinkoje - man visada atrodė, kad jei gaunu užduotis susijusias ne tik su savo tiesioginiu darbu - tai puiki galimybė ko nors išmokti. O i6mokus- imti ir taikyti. Taip ir dariau - lygiavausi į savo lyderius ir sakiau - "užaugusi noriu būti kaip tu" :) Su tokia fraze - dažnai sulaukdavau pagalbos man rūpima tema - ar tai būtų viešasis kalbėjimas, ar komandos valdymo ypatybės, ar stakeholderių valdymas (o ši darbo dalis buvo sunki ir itin baisi) ;)
Dažnai pasitaiko, kad mentoriauju ne oficialioje programoje, o on ad-hoc basis, kolegos turi temą/klausimą ir susitinkam pokalbiui, kaip tą temą ar klausimą pajudinti į priekį.
Kartais pokalbiai būna apie komandos valdymą, kartais apie karjeros pasirinkimus, o kartais apie konfliktų sprendimą, savo ar komandos narių motyvacijos kėlimą, ieškojimą galimybių tobulėti.
Dirbu procesų ir operacijų tobulinimo bei efektyvinimo srityje, kokybės standarto laikymosi."Kasdien bent 1% geriau" toks darbinis moto.
Kalbant apie mentee - dirbu su pro aktyviais smalsiais ir žingeidžiais žmonėmis.
O kurias mano savybes pirmiausiai pastebi kiti apie mane? Kad turiu kritinį mąstymą, pasitikiu savimi, gebu dirbti komandoje bei imuosi iniciatyvos. Taip pat, kad greitai mąstau, turiu stiprų teorinių žinių užnugarinį ir esu orientuota į tikslą.
Taigi, kuo galiu padėti?
Daugiau