Kaip elgtis su pinigais karo krizės akivaizdoje? | Video pokalbis

Vienas garsiausių pasaulio investuotojų Warren Buffett yra pasakęs: „Jeigu negali kontroliuoti savo emocijų, negali kontroliuoti ir savo pinigų.“

Į finansų rinkas pastarąjį mėnesį neabejotinai atėjo dar daugiau papildomos sumaišties, tad ne vienam kyla klausimai:

  • Kaip elgtis su pinigais krizės akivaizdoje?
  • Kaip pasiruošti neramumams?
  • Ką daryti su investicijomis ir ar dabar geras laikas pradėti investuoti?
  • Žinoma, dar lieka klausimas, kas vyksta su Rusijos finansų rinka.

Į šiuos visus klausimus greitai ir praktiškai atsako idialogue Mentorius ir asmeninių finansų ekspertas Nerijus Murauskas. Visus patarimus, kaip elgtis su pinigais Ukrainos karo akivaizdoje, rasi Nerijaus sukurtame 12 min video!

 

 

Nerijus Murauskas padeda žmonėms turėti daugiau pinigų gyvenime, nes yra įsitikinęs, kad Lietuvoje kritiškai trūksta finansinio švietimo: „Taip manau todėl, kad manęs nei tėvai, nei mokytojai mokykloje nemokė nieko apie pinigus, nors tai yra sritis, su kuria neišvengiamai susiduriu kiekvieną dieną. Daug bendraudamas su žmonėmis supratau, kad nesu išskirtinis – sutikau vos keletą, kuriuos šiek tiek mokė kaip valdyti savo asmeninius pinigus (nekalbu apie ekonomikos paskaitas ir panašias disciplinas, nes ten moko kaip valdyti įmonių pinigų srautus). Mano veikla yra prasminga, nes aš galiu šviesti Lietuvos žmones apie pinigus, finansinius įrankius bei jų valdymą, ir taip prisidėti prie Lietuvos finansinio raštingumo augimo.”


Su Nerijumi gali greitai susisiekti per idialogue platformą!

 

Domina informacija apie verslo vystymą karo krizės akivaizdoje, tuomet skaityk straipsnį Kaip vystyti solo verslą, vykstant Ukrainos karui?"

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

Nerijus Murauskas

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!