Kuo skiriasi mentorystės kultūra organizacijoje nuo tiesiog mokymo?

Kolegoms personalistams, norintiems siekti karjeros personalo srityje ar tiesiog giliau pažinti šią sritį, turime vertingo turinio! HR Hint Online ir mentorystės ambasadorius bei idialogue platformos įkūrėjas Saulius Alksnis „Auginančiuose pokalbiuose“ kalba apie mentorystės kultūrą organizacijoje, kuo ji skiriasi nuo įprasto mokymo ir kodėl yra naudinga organizacijai.

Anot S. Alksnio, iš įprastų mokymų vidutiniškai išsinešame 10% informacijos, kai tuo tarpu mentorystė leidžia sukurti „tailor-made“ produktą – mokymą, tiksliai atitinkantį konkrečią žmogaus situaciją ir leidžiantį pasiimti žymiai daugiau. Ir tai dar ne visi mentorystės pranašumai, kuriuos mentorystė atneša organizacijai. Klausyk „Auginančių pokalbių“ įrašo ir išgirsk visas mentorystės naudas bei jos diegimo organizacijoje žingsnius.

HR Hint Online misija yra padėti verslui kurti bei efektyviau įgyvendinti personalo valdymo procesus. HR Hint Online patirtis leidžia taikliai identifikuoti įmonės personalo valdymo iššūkius ir numatyti pokyčių reikalaujančias sritis, kad personalo vadyba būtų efektyvesnė ir orientuota į įmonės verslo tikslus. HR Hint Online teikia personalo valdymo paslaugas, įrankius, konsultacijas ir mokymus tiek, kiek reikia, ir tada, kada reikia – tam, kad užtikrintų teigiamą pokytį verslui!

Prisijunk prie idialogue!

Dalintis Facebook

idialogue

Daugiau karjeros idėjų

Ar jau turi Mentorių?

Su jo pagalba kelią link sėkmės nueisi ne tik greičiau, bet ir produktyviau.
Skubėk rinktis!